WhatsApp тепер розповсюджується за передплатою

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1316

WhatsApp - одна з найпопулярніших програм для обміну повідомленнями - вона випущена майже на всі популярні платформи та мобільні операційні системи. Головна особливість цього додатка в тому, що при використанні програми вам для повноцінної комунікації з іншими користувачами досить мати доступ до інтернету - у ряді розвинених країн це взагалі не проблема, так як будь-яке публічне місце покрито мережею Wi-Fi - парки, магазини, парковки, ресторани, кафе і т.д.

Друзі сайту: вы можете купить технику для кухни в Чернигове, включая варочну поверхность домино за очень выгодными ценами!

В якості логіна використовується номер телефону, так що додати весь свій контакт-лист у WhatsApp складнощів не складе. В даний момент програма безкоштовна для всіх мобільних операційних систем, включаючи навіть не популярні і найпростіші - на зразок ОС, встановленої на Дзвонилка Nokia. Але безкоштовною для iOS програма стала тільки не давно, раніше за неї в магазині додатків від Apple - App Store, просили близько 33 рублів (1 долар), що не багато, але все-одно - є безліч аналогічних програм, притому абсолютно безкоштовних, але вони не так на стільки популярні серед користувачів.

Відтепер месенджер WhatsApp буде поширюватися по підписці, а це означає, що за використання програми вам доведеться заплатити 1 долар на рік - не багато, але може статися таке, що якраз в необхідний день вона буде не оплачена і ви не зможете контактувати зі своїми друзями , що не на стільки дорого заплатити 1 долар, просто не всі будуть пам'ятати про оплату ... Варто сказати що ті користувачі, які встигли отримати додаток безкоштовно - будуть користуватися ним і далі безкоштовно, нічого платити не доведеться ...


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора