Amazing Alex, нова гра від Rovio, завоювала топи

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1690

Нове творіння від фінських розробників з компанії Rovio вже через 8 годин після старту продажів очолило топ платних додатків для iPhone. Головоломка під назвою Amazing Alex зуміла серйозно зацікавити власників смартфонів Apple. Творці легендарної Angry Birds використовували для створення новинки принцип Руба Голдберга - гравцям належить створити механізм, який викличе ланцюгову реакцію і виконає певне завдання.

На думку експерта компанії Alekstra Теро Куттінена, Rovio зуміла поставити своєрідний рекорд - такої популярності настільки швидко ще не домагався жоден незалежний додаток. Звичайно, аналогічні результати були, але їх досягали сиквели популярних проектів, а також ігри за мотивами мультфільмів і кінострічок. Адже запуск зовсім нової франшизи - одне з найскладніших завдань в будь-якому бізнесі, відзначає фінський аналітик.

Гра була додана в каталог додатків для iPad і iPhone в четвер, а найближчим часом очікується старт продажів в Android Google Play і поява версії для Windows Phone. Також розробники планують випустити Amazing Alex для Windows і Мас. Нагадаємо, що фінська компанія Rovio, заснована в 2003 році, створила вкрай популярний бренд Angry Birds. Різні частини цієї ігрової серії на сьогоднішній день завантажили вже більше мільярда разів.

Друзі сайту: ви можете за найнижчими цінами заказать вывеску в Арт Піраміда Груп - найбільшого національного виробника реклами. Розкрутіть свій бренд чи продукт з максимальною ефективністю та насолоджуйтесь результатом.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора