Оновлений Google + стане доступний в найближчі дні

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2173

На блозі Google офіційно оприлюднені нововведення, які найближчим часом торкнуться інтерфейсу соціальної мережі Google +. Найяскравішим оновленням стане перестановка головного меню на ліву сторону сторінки. Кнопки навігації між розділами будуть розташовуватися вертикально, з'явиться можливість індивідуальної настройки користувачем структури меню.

Буде оновлення системи відображення фотознімків, відеозаписів і діалогів у стрічці. Додадуться і нові розділи, одним з яких стане спеціально призначений для сервісу відеоконференцій за участю до десятка користувачів одночасно. Інший новий розділ буде називатися «Огляд» та надавати можливість бачити популярні записи користувачів, що не входять в групу друзів.

Розміщена в блозі інформація не є повною. У ній йдеться про те, що крім усього іншого користувачів Google + чекають ще дві дуже яскраві новинки, зміст яких компанія поки вважає за краще тримати в таємниці, тим більше що нововведення стануть активними в найближчі кілька днів. Нагадаємо, що за період з вересня минулого року, коли була створена соціальна мережа Google +, на ній вже зареєструвалися більше 170 млн. користувачів, і ця цифра продовжує збільшуватися щодня.

Друзі сайту: Купляйте краще многофункциональное устройство для друкування та копіювання текстів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора