Apple назвали найдорожчим брендом світу

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1777

Торгова марка компанії Apple коштує 100 млрд. євро, повідомляють експерти Eurobrand в традиційному щорічному рейтингу. На другому місці опинилася Coca-Cola - цей бренд оцінений в 60 млрд, софтверний гігант Microsoft знаходиться на третьому місці, його оцінюють у 54 млрд.. Найстарша IT-компанія IBM коштує 53 млрд. що дає їй право претендувати на 4 місце рейтингу. Найбільша пошукова система світу Google - на 5 місці з оцінкою в 50 млрд. доларів, тобто рівно в два рази дешевше бренду Apple.

Всі п'ять компаній - засновані на північноамериканському континенті. Відзначимо, що в 10-ці кращих - ще 5 американських компаній McDonald `s, AT & T, Procter & Gamble, Johnson & Johnson і Philip Morris. Причому жоден бренд з перерахованих за підсумками минулого року не подешевшав (за винятком AT & T), а Apple, і зовсім показала неймовірний ріст - 43,9%. До речі, в поточному році в рейтинг вперше потрапила соціальна мережа Facebook. Цей бренд оцінюється експертами в 11,5 млрд. євро і займає в сотні найдорожчих торговельних марок 74 позицію.

А ось крупний американський виробник комп'ютерної техніки Hewlett-Packard показав найсерйозніше падіння в сотні найбільш дорогих брендів світу. Компанія подешевшала на 28,3%. Тепер вона коштує 16 млрд. і замість 24-го займає 44-е місце. Українські компанії в престижний рейтинг не потрапили. Поріг входження становить 9,6 млрд. євро.

Друзі сайту: завантажте та прослухайте новую музыку Макпала Исабекова на казахстанському музичному порталі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора