«Довічний президент» Eidos Interactive пішов у відставку

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1336

Нещодавно стало відомо про відставку «довічного президента » Square Enix Ltd Іена Лівінгстона. Офіційною причиною відходу з посади стало його бажання зайнятися не пов'язаною з даними видавництвом діяльністю . Іен планує організувати фонд для занять освітньою діяльністю , що стосується відеоігор.

Він хоче залучити брати участь в цій організації деякі некомерційні організації типу Playmob . З Square Enix Лівінгтон пішов через три місяці по догляду у відставку керівника Стефана д'Астуа з монреальського відділення , якому не сподобалася політика керівників європейського відділення . Про зв'язок догляду Лівінгтона з даним фактом не відомо. Головою компанії Іен був з 1990 - х років.

Ним запущені ключові франшизи , серед яких Hitman , Legacy of Kain , Tomb Raider , Thief і Deus Ex . Після злиття компанії з Square Eni він став « довічним президентом». До приєднання до британського видавництву екс -президент Square Enix трудився над створенням настільних рольових ігор , іменованих Fighting Fantasy .

Друзі сайту: вас може зацікавити якісна оберточная бумага за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора