Як вибрати справді якісне взуття?

  • Переглядів: 329

Найчастіше, вибираючи взуття для будь-якого випадку, ми беремо до уваги її зовнішній вигляд, відповідність моделі сучасним модним тенденціям і доступність ціни. Однак, подібні критерії вибору є не зовсім правильними.

Отже, як ми вже написали, подібні критерії є не зовсім вірними, оскільки першочерговим пунктом в даному списку повинно бути саме якість придбаної продукції. Адже від того, у що ви одягнули свої ніжки, буде прямо залежати не тільки ваш комфорт, але і загальний стан здоров'я. З цієї причини до вибору взуття слід підходити з особливою ретельністю.

На що саме слід звертати увагу?

Користуючись ці прості вказівки, ви зможете з легкістю уникнути придбання низькоякісної взуття, невід'ємними супутниками якої обов'язково будуть мозолі, біль в ногах або неприємний запах. Отже, вибираючи відповідну модель, враховуйте наступні моменти:

1. Місце покупки. Так Так! Пошук слід починати саме з репутації прилавка. Відмовтеся від сумнівних віртуальних магазинів і кіосків, що пропонують взуття за сміховинною ціною. Робіть вибір на користь перевірених магазинів і інтернет каталогів (наприклад, дізнавайтеся подробнее о поставщике obuv-plus.ru), які працюють на ринку збуту взуттєвої продукції вже не перший рік і за цей час встигли заробити репутацію надійного партнера.

2. Матеріал. Тут слід враховувати пору року і погодні умови, яким повинна відповідати взуття. Універсальним варіантом є моделі, виготовлені з гладкої шкіри, яка прекрасно витримує будь-які погодні умови. Лакова шкіра є досить примхливим матеріалом, який легко піддається подряпин і тріскається під впливом низьких температур. Що стосується взуття із замші та нубуку, то такі моделі краще вибирати для сухої прохолодною або теплою погоди, оскільки ворсиста текстура таких матеріалів легко вбирає бруд, позбутися від якої згодом буде досить складно.

3. Каблук. Поставте взуття на плоску поверхню. Незалежно від висоти каблука, виріб не повинен завалюватися набік, а каблук, в свою чергу, не повинен йти в сторону або вперед. Тепер взуйте модель на ноги і походіть по залу магазину. Якщо ваші ноги не відчувають дискомфорту, то обрану пару можна купувати. Тим самим вимогам повинна відповідати і взуття для спорту і активного відпочинку, каблук в якій відсутній.

4. П'ятка. Про високу якість виробу в даному випадку буде свідчити рівно виконаний п'ятковий шов або накладена на зону п'яти деталь, краю якої не загорнуті всередину.

5. Фурнітура. До цього пункту можна віднести як декоративні елементи, так і застібки, роль яких зазвичай виконують блискавки, шнурки або кнопки. Переконавшись в безпроблемною роботі фіксуючого механізму (якщо це шнурки, то увагу варто звернути на однорідність їх текстури), можна переходити до оцінки елементів декору. Стрази, заклепки, пряжки та інші прикраси повинні бути надійно прикріплені до виробу. В іншому випадку зручне взуття незабаром зажадає реставрації.

6. Шви. Ніяких стирчать ниток, вузлів, криво виконаної рядки і пропущених стібків бути не повинно!

Вибравши якісне взуття, не забувайте забезпечувати обновку відповідним доглядом, який надовго забезпечить знову придбану пару гідним зовнішнім виглядом.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора