Як вибрати самокат для дитини?

  • Переглядів: 230


Сьогодні існує безліч різних пристосувань для малюків, які допомагають їм розвиватися належним чином і проводити час весело. Один з таких пристроїв - самокат. Він допоможе дитині зміцнити опорно-руховий апарат, розвинути координацію, баланс, стати сильнішою. Але щоб він приніс тільки користь, потрібно вибрати правильну модель. Отже, які нюанси варто врахувати?


В якому віці рекомендується купувати самокат дитині?

При покупці самоката в інтернет-магазині sport-extrim.com необхідно враховувати особливості малюка. Наскільки готовий ваш дитина до його використання? Найчастіше купують самокати для дітей, яким виповнилося два роки. Але деякі малюки можуть управляти цим транспортним засобом ще в більш ранньому віці, інші - будучи старше. Поспостерігайте. Якщо малюк впевнено себе почуває, машина каталка дитяча їм давно і успішно освоєна, та й рівновагу він непогано тримає, тоді можна сміливо купувати самокат. Крім того, для молодших дітей існують спеціальні моделі - більш стійкі і невеликі за розміром.

Як вибрати самокат?

Зверніть насамперед увагу на якість. Якщо ви збираєтеся придбати самокат, ціна якого занадто низька, необхідно добре подумати. Адже якісний товар дешевим бути не може.

Дізнайтеся, з чого виготовлені колеса. Прогумовані або надувні колеса хороші, якщо дороги у вас не дуже гладкі, а пластикові розвивають кращу швидкість. Спробуйте покрутити рукою колеса - вони повинні нормально кружляти, не бовтатися і не пригальмовувати.

Матеріал самого корпусу бажано, щоб був металевим. Хоча, якщо дитина ще смокче маленький, йому підійде і пластиковий самокат - він набагато легше.

Практично у всіх сучасних моделей є гальмо - ножний або ручний, а іноді і обидва відразу. Він робить транспортний засіб більш безпечним.

Врахуйте, що самокати випускають з двома, а також трьома і чотирма колесами. Останні два види більш стійкі, але двоколісні маневреніші, тому більше підійдуть діткам постарше - від 3-5 років.

Варто також звернути увагу на такі параметри:
  • складаний чи нескладний самокат;
  • гальмо розташоване на задньому чи передньому колесі (перший варіант безпечніше); 
  • легко регулюється висота керма;
  • якість підшипників.
Що стосується дизайну, тут вже дозвольте вибрати дитині. Сьогодні багато моделей оснащуються різними кнопочками, яскравими лампочками, дзвіночками.

Порада: хоча самокат і вважається одним з найбезпечніших засобів пересування, варто все ж придбати дитині спеціальні рукавички, налокітники, наколінники, шолом. Адже падіння, особливо в перші дні «водіння», не виключені.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора