Як вибрати потужну газонокосарку?

  • Переглядів: 341

На що звертати увагу при виборі газонокосарки? Яка підійде саме Вашій ділянці? З якою буде комфортніше працювати?

Якісна робота на будь-якій ділянці забезпечується за рахунок правильно підібраної газонокосарки. Перед покупкою важливо звернути увагу на безліч критеріїв, які допоможуть визначитися з ідеальною моделлю та перейти сюда для вибору.

Перш за все, подумайте про розмір свого газону. Маленькій ділянці (до 300 м.кв.) підійде легка несамохідна механічна косарка. Велика ділянка вимагає потужний і продуктивний інструмент. Подумайте, скільки часу Ви готові витрачати на косіння газону. Чим ширше ріжучий дека газонокосарки і вище швидкість руху (для великої ділянки підійде саме самохідна модель), тим швидше ви будете справлятися з роботою. Але майте на увазі: швидкість косарки не повинна перевищувати швидкість руху людини, щоб робота не ставала ще більш трудомісткою. При дуже великих розмірах ділянки має сенс задуматися не про самохідної газонокосарки, а про райдері або мінітракторів.

Розглянемо типи газонокосарок і в яких умовах вони можуть бути кращі.

Механічна газонокосарка

Такі газонокосарки наводяться в рух завдяки фізичній силі оператора. Тобто підійдуть для маленьких ділянок. Крім того, механізм (аналогічний ножиць) не припускав роботи з переросла травою, тому такі косарки ідеальні на житлових ділянках, які стрижуть раз в 2-3 дня.

Безумовний плюс таких газонокосарок - екологічність і відсутність шуму.

Електрична газонокосарка

Більш потужні моделі, в порівнянні з механічними, підійдуть для невеликих і середніх ділянок. Електрогазонокосілкі мало важать, не вимагають особливого догляду крім прочищення деки після роботи, створюють мало шуму і, що важливо, екологічні.

Основний недолік таких інструментів - залежність від електромережі. Купуючи електричну газонокосарку, Ви повинні розуміти, що радіус роботи обмежений довжиною електропроводу (або подовжувача), робота повинна проводитися обережно, щоб не перерізати кабель, а якість електрики на ділянці, де Ви стрижете газон, має бути нормальним і забезпечувати роботу інструменту.

Бензинова газонокосарка

Найпотужніші моделі з великим розкидом робочих параметрів і функціональних можливостей.

Бензинові інструменти часто самохідні, мають регулювання швидкості руху. З несамохідними моделями працювати важче. так як крім ваги косарки в процесі роботи додається і вага наповненого травозбірника. Також бензокосарки розрізняються за типом викиду трави (задній, бічний). Часто оснащені режимом мульчування (трава подрібнюється і розсіюється по газону). Найчастіше в цих газонокосарках регулюється висота косіння, положення рукоятки. Ідеальні для середніх і великих ділянок.

Незважаючи на всі переваги, у бензинових газонокосарок є мінуси. А саме, вони дуже галасливі в роботі, що варто врахувати, якщо у Вас є сусіди. Також догляд за ними включає в себе покупку і заміну палива, що вимагає додаткових трудових і тимчасових витрат. І, звичайно, бензинові інструменти зовсім не екологічні.

Сподіваємося, ця стаття допоможе Вам вибрати ідеальну газонокосарку, яка стане незамінним помічником на вашій ділянці.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора