Останні оновлення від МейлРу

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1098

У компанії «Мейл.ру Груп» стало вже традицією підводити результати за підсумками проробленої за місяць роботи. Минулого місяця вони пропустили цю подію, і ось тепер надали широкій публіці результати за останні два місяці.

Головним чином зміни торкнулися пошукового сервісу. Досягнуті успіхи й підкорені вершини радують не тільки керівництво самої компанії, але і відданих користувачів. Крім усього іншого були й модифікації, які торкнулися всіх платформ, але команда особливо відзначила деякі з змін.

Наприклад, розробники «Мейл.ру» зменшили кількість підмін в зображеннях, які наносили шкоду інформації. Також був успішно розроблений і протестований «ліфт» підмішування. Такий сервіс навіть можливість оцінювати результати інших пошукачів при цьому, враховуючи поведінку користувачів, а ще він порівнює підмішування і змінює становище сайтів у видачі. Ще до нововведень відноситься редизайн підмішування «Відповіді». Зараз по кожному запиту користувач отримає максимальне число відповідей.

Загалом компанія досить активно розвивається останні два роки. На початку 2014 року акціонери викупили більшу частину акцій соціальної мережі "Вконтакті" та отримали фактично повний контроль над творінням Павла Дурова. З того часу МейлРу постійно конкурує зі своїм вітчизняним аналогом - компанією Яндекс, яка минулого року викупила найкрупніший кінопортал в рунеті - Кінопоіск. Побачимо в майбутньому, до чого доведе конкуренція в інтернет-сфері.

Друзі сайту: вас може зацікавити купівля найдешевших авиабилетов в будь-яку точку світу!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора