Як правильно вибрати компресорне обладнання?

  • Переглядів: 221

Устаткування, яке працює зі стисненим повітрям, знаходить велику використання в повсякденному промисловості, завдяки цьому питання його придбання має особливу затребуваність для підприємств. До речі, якщо вас цікавить ремонт компресорного устаткування, переходите на сайт megatechnika.com. Устаткування на основі пневматики, що знаходить своє застосування в самих різних промислових областях, вимагає придбання та експлуатації довговічного та надійного компресорного устаткування, яке відповідає за власними технічними специфіка нормативним і фактичним умовам виконання процесу виробництва.

Маючи на увазі дуже великий вибір, в якому сьогодні продемонстровані повітряні нагнітачі, стає зрозумілим, що визначитися в даному розмаїтті складно. Якщо до допомоги вмілого експерта вдатися не вийде, слід зайнятися своєю теоретичною підготовкою, щоб засвоїти, який власне нагнітач повітря повітряний електричний впорається з встановленими завданнями і забезпечить безвідмовний процес виробництва, і ще - велике якість продукції яка готова?

До речі, купити компресор ви можете по ссылке gk-sk.ru вже зараз за найдоступнішими цінами на ринку.

Почати знайомство з моделями компресорів варто з показника обсягу ємності ресивера. У ресівері виконується накопичення і зберігання стисненого повітря, подача якого в заданому напрямку і становить головне завдання роботи нагнітача повітря. Чим більше обсяг ресивера, тим стабільніше робота нагнітача повітря - тимчасові проміжки, за який пристосування буде збирати і стискати повітря, в цьому випадку повністю виключені, і продуктивність процесу виготовлення продукції підвищиться. Так, для лакофарбового виробництва постійний тиск повітря і робота апарату забезпечує однакове нанесення шару для захисту на поверхню виробу, і будь-які перебої в роботі нагнітача повітря приведуть до порушення правил розподілу фарби, що погано позначиться на якості готового товару.

Другий вагомий ознака, що враховується покупцями, охочими придбати піскоструминний прилад або нагнітач повітря, - ефективність обладнання. Для компресорної техніки такий параметр обчислюється як співвідношення обсягу повітря, що подається до одиниці часу, що використовується на даному типі виробництва. Виробники, які бажають спростити покупцеві процес вибору апарату, вказують продуктивність для нормальних умов -740 мм тиску ртутного стовпа і 20С температури повітря. Наприклад якщо в супровідній документації заявлені інші показники умов зовнішнього середовища, велика ймовірність, що продуктивність в нормальних виробничих умовах відрізняється від зазначеної. Завдяки цьому рекомендується звернутися з проханням про допомогу до інженерів компанії - виробника, щоб вони перерахували параметр, виходячи з простих умов експлуатації техніки.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора