Вагітні: як вибрати подушку, навіщо вона потрібна

  • Переглядів: 748

Останнім часом з'являється все більше речей, які покликані полегшити вагітність і допомогти жінкам справитися з цим нелегким часом. Подушка для вагітних ціна не дуже велика, але вона того варта.

Недосипання - одна з найбільш поширених скарг для жінок на останньому триместрі. А самі лікарі продовжують наполягати на тому, що сон необхідний як для майбутнього малюка, так і для самої жінки. Подушка від https://creativemama.com.ua/shop/podushki-dlja-beremennyh-i-kormlenija/ - той елемент, який багато в чому визначає, наскільки глибоким і корисним буде сон людини. Скористатися подушкою для вагітних пропонують багато інтернет-магазинів. Матеріал, дизайн, форма і колір стають головними відмінностями між різними моделями. Залишилося лише вибрати те, що підходить саме конкретній людині.

З двох окремих рухомих частин складається материнська подушка. Для їх з'єднання застосовується спеціальний матеріал. Таким чином, нижня частина спини і живіт отримують додаткову підтримку. На боці з такою подушкою спати дуже зручно. Вага живота трохи зменшується завдяки додатковій підтримці.

Півтора метра в довжину може мати подушка для тіла. Живіт вагітної жінки отримує сильну підтримку від такого варіанту. Уже сама назва подушки говорить про те, що воно здатне підтримувати тіло жінки, якими б формами воно не володіло. Навіть коли людина полуоткідіивается тому, така подушка продовжує підтримувати.

Для тих, хто любить спати на боці, найбільше підійде подушка клиноподібна.

Різними розмірами можуть володіти подушки U-образного типу. У тому числі можна зустріти екземпляри, які підтримують всю довжину тіла. Така подушка стане відмінним помічником для тих, хто постійно крутиться уві сні. Навіть задня частина колін отримує додаткову підтримку. Природне положення можуть прийняти стегна, спина, плечі, шия.

В принципі будь-яка людина може сказати, що під час вагітності йому цілком вистачає і звичайних подушок. Але все одно в такому положенні під час сну неминуче поява побічних ефектів, адже живіт збільшується в розмірах досить сильно. Наприклад, страждають ноги, стегна і спина від підвищеного тиску на них. Тому і необхідна тільки така подушка, яка дозволить без великих проблем переживати таке збільшення навантаження.

Краще вибирати вироби з 100-процентного бавовни, тільки вони в змозі витримати навантаження у вигляді перепаду температур. Обов'язково слід враховувати наявність або відсутність алергії на ті чи інші типи наповнювачів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора