Google Analytics оновив інтерфейс

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 883

Представники Google Analytics у своєму блозі заявляють про оновлення веб-інтерфейсу продукту. На даний момент оновлення доступне не всім, проте в найближчі дні буде доступно всім користувачам.

Перше з нововведень, яке відразу впадає в очі, це користувача панелі. У них можна додавати різні графіки і гістограми, пристрої, віджети і карти. Всі компоненти можна міняти місцями для створення оптимальних панелей, зручних веб-майстру. Кожну створену панель можна експортувати для подальшого використання.

Вас можуть зацікавити якісні противни для любых ротационных печей будь-яких розмірів за доступними цінами!

Так само суттєво перероблена бічна панель, вона стала більш зручною та інформативною. Вона тепер включає в себе швидкий доступ до всіх клавішах, а також до ярликів звітів в реальному часі. Вибравши необхідний регіон, можна спостерігати за трафіком даного сегмента в режимі онлайн.

Введена функція історії недавно використаних звітів і профілів, що робить доступ до часто затребуваною інформації більш зручним. Істотно перероблений і поліпшений пошук. Тепер він підтримує пошукові підказки і шукає набагато швидше. Новий пошук дозволяє знаходити потрібну інформацію навіть до натискання кнопки «Пошук»: найбільш ймовірні результати пошуку будуть відображатися в міру введення пошукового запиту.

Так само оптимізовані поєднання гарячих клавіш, які дозволяють взаємодіяти з інтерфейсом значно швидше. Наприклад, пошук доступний за s, список акаунтів по Shift + a, а установка необхідного діапазону дат - по d + t. Крім того, покращено порівняння даних за різні періоди часу, інформація виглядає наочніше.

І, нарешті, вдосконалено експорт в сторонні додатки: тепер доступно збереження звітів в Google Docs.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора