DropBox відчуває проблеми з роботою серверів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1319

DropBox є одним з « першопрохідців » серед доступних сервісів для зберігання особистих даних і файлів « в хмарі» . Він почав свою роботу вже давно , спочатку сервіс був вкрай збитковим , так як їм користувалися , в основному , безкоштовно , а платити за преміум ніхто не хотів. Пізніше адміністрація сервісу змінила модель монетизації - за запрошених людей давали бонуси у вигляді додаткового безплатного місця , після чого всі стали запрошувати нових користувачів в сервіс і платоспроможні клієнти пішли .

Не дивлячись на те , що платить від всіх лише кілька відсотків , зараз DropBox є прибутковим і досить авторитетним у своїй ніші ! Однак багато хто до цих пір не ризикують використовувати подібні сервіси через недовіру , мало того , що користувачі сумніваються в чесності адміністрації самого сервісу , а також його безпеки , деякі з хмарних сховищ з часом починають працювати погано - швидкість жахлива , файли Докачивать або пропадають ! Тим більше прикро платним користувачам , які віддали свої власні гроші за DropBox .

У цьому плані ДропБокс є відмінним прикладом , але у нього , як і у всіх , трапляються проблеми . З 11 січня багато користувачів помітили , що синхронізація не працює - сервіс видає помилку 500 , це стосується як додатків для мобільних пристроїв , так і веб-інтерфейсу. Тобто - отримати доступ до своїх файлів проблематично , плюс до цього не працює завантаження ! Зараз сервіс працює з перебоями і адміністрація робить все , щоб виправити неполадки.

Друзі сайту: якщо ви завжди мріяли відправитись в круїз, вам неодмінно знадобиться ця сторінка: http://briztravel.com/tour/sea_cruises/. Саме тут ви зможете дізнатись про найактуальніші морські круїзи у різних куточках світу! Привабливі ціни неодмінно змусять вас яскраво відпочити!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора