Фільтрувальні матеріали: особливості

  • Переглядів: 632

Фільтрувальні матеріали здатні утримувати забруднюючі речовини і домішки - вони володіють спеціальними властивостями, і застосовуються для виготовлення фільтрів. В якості фільтруючого матеріалу можуть служити різні пористі тканини - бавовна, шерсть, вуглецеві волокна, папір та інші.

Фільтрувальні матеріали знайшли своє широке застосування не тільки в лабораторії, а й у виробничих процесах, в транспортній галузі, в аерокосмічній, в нафтохімічній, важкої, харчової промисловості, медицині та інших.

Всі матеріали, використовувані для виробництва фільтрів, діляться на сипкі і пористі. Наприклад, папір, целюлоза, різні тканини представляють собою пористі матеріали. Гравій, кварцовий пісок - сипучі. Другі - розрізняються за розміром зерен, а перші - за розміром пір. У деяких процесах використовуються змішані фільтри, що складаються з різних типів матеріалів.

До речі, купить фильтровальные материалы ви можете просто зараз на сайті nipromtex.ru.

Для фільтрації рідин, нагрітих до високих температур (вище ста градусів), зазвичай застосовують неорганічні фільтри, які слід використовувати і при роботі з агресивними середовищами. Органічні фільтри можуть використовуватися для фільтрації рідин і некорозійні розчинів. Основною умовою вибору даного пристрою є відсутність реакції між розчином, осадом або фільтратом з фільтруючим матеріалом.

Специфічність хімічного виробництва показує, що в різних приладах застосовуються реагенти і матеріали, які мають різні характеристики - від води до каустичних кислот і підстав, від суспензій до масел. Крім цього, в хімічній промисловості спостерігається високий попит не тільки на обробку фільтрату, а й на залишки, оскільки вони можуть викликати забруднення повітря, води або грунту.

Якщо фільтр обраний неправильно, то він буде швидко зруйнований, може постраждати від технологічних процесів. Тому будьте дуже обережні, перш ніж вибрати матеріал для фільтрів.

Вибір фільтрувального матеріалу також важливий, коли необхідна фільтрація для отримання двох продуктів - як фільтрату, так і осаду. Якщо вибір буде неправильним, то буде забруднено або зруйновано будь-яка з цих матеріалів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора