Як вибрати хороші та надійні навушники

  • Переглядів: 570

На ринку представлено багато різних навушників. Кожна модель має унікальний дизайном, характеристиками. Як вибрати кращі навушники? Що купити, щоб були недорогі і якісні? Класифікація пристроїв, огляд найважливіших функцій допоможе зробити правильний вибір.

Класифікація, базові характеристики

Залежно від близькості динаміка до вуха головні монітори поділяються на такі види:

Крапельки-вкладиші. Вкладаються у вушну раковину, утримуються за рахунок стандартного діаметра, пружності, підлаштовуючись під отвір вуха будь-якого діаметру. Прості, недорогі, але можуть іноді випадати. Їх мембрани слабо відтворюють низькочастотні звуки, погано захищають від зовнішніх звуків.

Зверніть увагу, що в інтернет-магазині http://kokos.com.ua/ua/ ви можете знайти широкий асортимент навушників та мобільної техніки просто зараз!

Вакуумні вставні затички. Краще попередніх моделей, за рахунок м'яких силіконових насадок надійно фіксують динаміки всередині вушного каналу. Гучність цього типу навушників відмінна, користувач буквально занурюється в музику. З урахуванням відмінною шумоізоляції, потужної передачі басів, ідеально підходять тим, хто постійно знаходиться в галасливих місцях, поїзді, метро, інше. Єдиний момент: за рахунок глибокого занурення в вухо, хорошою гучності постійне носіння може негативно відіб'ється на слуху.

Моніторні повнорозмірні. Повністю охоплюють вуха, бувають відкритими, закритими. Перші в амбушюра мають отвори, другі повністю ізолюють користувача від зовнішніх звуків. Аксесуарами часто користуються режисери, композитори, завзяті меломани, геймери. Вони незамінні для прослуховування музики з подальшою обробкою звукової доріжки.

Накладні закриті, зі спеціальним кріпленням. Накладаються на вушну раковину, забезпечені спеціальним кріпленням на наголов'я, потиличної дужки, вусі. Через велику мембрани, наявності кріплення видають виключно якісне звучання. Якісні накладні навушники на голову часто вибирають меломани, геймери, тех. Хто постійно слухає улюблені треки з планшета, МР3-плеєра, інших гаджетів.

Незалежно від типу, класу пристроїв, все володіють базовими характеристиками, що впливають на якість звуку, що визначають доцільність покупки.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора