Як вибрати фотографа на весілля

  • Переглядів: 548

Отже, вам потрібно знайти людину, якій можна довірити найважливіше - зберегти найкращі моменти вашого весілля. У нашому місті багато фахівців, що пропонують якісні послуги, і вибрати «того самого» буде не так-то просто.

Коли починати шукати

Починати шукати бажано за півроку, а то й раніше. Графік хороших фотографів зазвичай розписаний на кілька місяців вперед і важливо не тільки визначитися з фахівцем, а й встигнути зробити замовлення на потрібну дату. Починаємо пошуки.

Де шукати

Вивчаємо весільні каталоги на різних інтернет-ресурсах, дивимося роботи фотографів, читаємо відгуки. У багатьох фахівців є персональні сайти, де виставлені портфоліо, як от власний сайт http://bestfoto.kiev.ua/. Читаємо весільні журнали, в яких публікуються не лише оголошення, але і роботи професійних фотографів. Підбираємо майстрів, фотографії яких подобаються і найбільш підходять вам за стилем обробки і формату зйомки. Прислухаємося до порад друзів і знайомих по вибору фотографа. Виписуємо номера і телефони обраних кандидатів.

Дзвінок і зустріч

Зателефонуйте обраними фотографами і обов'язково призначте зустріч. Навіть якщо ви знайшли в інтернеті прайси і опис пропонованих послуг, і вас все влаштувало, не поспішайте. Особисте знайомство необхідно як вам, так і фотографу. Краще зустрітися з кількома фахівцями.

Задаємо питання

На зустрічі необхідно обговорити, що входить в пакет послуг (скільки годин роботи) і яка його вартість. Розгляньте кілька варіантів. Запитайте, що в кінцевому підсумку ви отримаєте: скільки оброблених фотографій, скільки роздрукованих, чи буде слайд-шоу і фотокнига, скільки часу займе обробка матеріалу, чи можливо зробити роботу прискорено. Поцікавтеся, на яку техніку знімає фотограф, чи передбачена робота асистента.

Обговорюємо деталі

Важливо обговорити з фотографом сценарій вашого дня. Визначити, коли почнеться зйомка, коли закінчиться, уточнити, скільки буде коштувати додатковий час роботи. Запитати, як буде переміщатися фотограф, чи потрібно замовляти для нього транспорт. Порадитися і вирішити, де буде весільна фотосесія, які місця ви хочете відвідати на весільній прогулянці. Фотограф може підказати вам цікаві ідеї та варіанти.

Укладаємо договір

Ви все добре обміркували, прийняли остаточне рішення і прийшли на контрольну зустріч з обраним фотографом. Залишається тільки укласти договір, де будуть прописані всі фінансові і часові моменти, обсяг робіт.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора