Удосконалення звітів від Google Analytics

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 729

Сервісом Google Analytics представлені чотири оновлення, які розташовуються в графі звітів «У режимі реального часу». Тепер з'явилася функція аналізу Подій, поділ всіх відвідувачів за видами пристроїв, з яких вони заходили на інтернет-ресурс. Також тепер можна створювати ярлики для найулюбленіших сегментів і порівнювати дані.

Звіт Подій призначений для перегляду інформації по всіх наявних подіям і фільтрування їх згідно категорії. Вкладка «Зміст» показує звіт, згідно якому можна відстежувати відвідувачів за типами пристроїв, з яких здійснюється заходження на ваш сайт. Можна подивитися відсоток людей, які заходять на веб-ресурс з персонального комп'ютера, планшета і мобільного телефону.

Скориставшись сервісом Google Analytics, можна здійснити налаштування фільтрів, які сприяють швидкому перегляду потрібних звітів в режимі real-time. Для цього варто тільки додати відповідний ярлик. Варто відзначити, що збереження налаштувань відбувається навіть у тому випадку, коли здійснюється вихід з аккаунта. Можна швидко подивитися статистику, наприклад, скільки людей переглянуло двері металеві, якщо ви є власником інтернет-магазину. Також сервіс надає можливість порівняння загальних даних з даними певних сегментів.

Веб-аналітик PA ADLABS Юлія Бавикіна каже: «Безумовно, переваги нових звітів є корисними для аналізують трафік власного інтернет-ресурсу за допомогою Google Analytics. Найкориснішою я вважаю функцію створення ярликів. До цього потрібно було постійно вдаватися до створення нових фільтрів ».


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора