ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ПІРОТЕХНІКУ?

Написано в Uncategorised
 • Переглядів: 766

Існують сотні марок і різновидів феєрверків на вибір, і випадковому покупцеві важко зрозуміти, як отримати максимальну віддачу від своєї покупки. Але не варто хвилюватися. Салюти, феєрверки та іншу піротехніку можна придбати, слідуючи простим інструкціям.


Результат, запланований від запуску піротехніки


Якщо необхідно, щоб салюти спрацьовували високо в небі, можна вибрати:
 

 1. Спеціальні свічки, звані римськими.
 2. Ракету.
 3. Салютні батареї.
 4. Кулі фестивальні.
   

Якщо потрібен момент захоплення, динаміка і непередбачуваність, можна вибрати в інтернет-магазині https://www.magazin-pirotehniki.ru/ наземні салюти або літаючі. Потрібно пошуміти - підійдуть петарди. Але вони при всій динаміці не покажуть хороші фігури і від них не буде різноманітності в кольорах.


Основний вибір піротехніки планується виходячи з існуючого бюджету. Також існують ще критерії, за якими вибираються феєрверки:
 

 • Заряди і їх кількість. Потрібно знати, що у кожного виду салютів і феєрверків певну кількість зарядів.
 • Потужність. Вона виходить з кількості зарядів і їх калібру. Чим більше калібр, тим потужніше заряд.
 • Інтервал і час спрацьовування зарядів. Час визначає, як довго піротехніка буде працювати. А від інтервалу роботи між спрацьовуваннями зарядів, залежить час роботи. При виборі салютів потрібно враховувати дані моменти. Хоча може бути і так, що час спрацьовування у одного виду може бути більше, ніж в іншого, а кількість зарядів через великі інтервали менше.
 • Колір салюту. В даний час існує безліч колірних варіантів салютів. Вибір певного кольору залежить від переваг покупця.
 • Візуальні ефекти з черговістю. При виборі потрібно звертати увагу на тип ефектів, тобто той вид, який буде спостерігатися в небі. У багатьох продавців є відеоролики з салютами. Можна подивитися їх і підібрати на свій вибір.
 • Вага. Він також грає певну роль при виборі салютів. Деякі моделі можуть досягати понад 40 кг, тому при плануванні покупки потрібно це враховувати.


Безпека продукції
 

Вся піротехніка вимагає безпечного поводження, тому це фактор відіграє ключову роль у виборі салютів:
 

 1. Необхідно купувати піротехніку тільки в ліцензованих магазинах.
 2. У продавця перед покупкою можна запитати сертифікат якості продукції та ознайомитися з ним. Продавець буде зобов'язаний його надати. Якщо сертифіката немає, то товар нелегальний або вироблений кустарним способом. Таку продукцію краще не брати.
 3. Коли феєрверк вже придбаний, все одно потрібно дотримуватися техніки безпеки при поводженні з ним. На упаковці завжди є коротка інструкція з експлуатації. Перш ніж запускати салют, потрібно її прочитати і ознайомитися з правилами.
 4. Якщо піротехніка не спрацювала, не потрібно розбирати її і намагатися самостійно запустити неналежними методами. Чи не спрацювала піротехніка нехай постоїть кілька хвилин, потім її можна засипати будь-чим, залити водою і повернути назад в магазин. Згідно із законом він повинен віддати грошові кошти.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора