Як вибрати домофон правильно?

  • Переглядів: 564

На сьогоднішній день домофони придбали величезну популярність і поширені повсюдно: в офісних будівлях, на складах, в квартирах, в заміських будинках і навіть на промислових підприємствах.

Багато з нас звикли до того, що відеодомофон - це пристрій, що поєднує в собі відеокамеру, монітор і замок, відкриття якого може проводитися дистанційно натисненням кнопки. Тобто відеодомофон від https://740.com.ua/catalog/domofony/atis можна одночасно віднести як до системи відеоспостереження, так і до системи контролю та управління доступом. Однак, сучасний домофон може володіти більш широкими можливостями, які враховують специфічні вимоги конкретного замовника і місця його установки.

Досить широкий асортимент пропонованих відеодомофонів на російському ринку різноманітний по дизайну, функціоналу і ціні. Часом досить непросто зробити правильний вибір якісного пристрою і в той же час не переплатити за непотрібний функціонал, який зовсім не використовуватиметься. Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам визначитися з вибором оптимальної моделі відеодомофона.

Монітори відеодомофонів

Здається, що зараз у продажу можна побачити тільки монітори з кольоровими РК-дисплеями, але це не зовсім так.Всё ж ще зустрічаються «вимираючі» відеодомофони з CRT (електро-променевими трубками) чорно-білими дисплеями і аудіотрубка для спілкування з відвідувачем. Чорно-білі монітори також добре справляються з покладеними на них основними завданнями, але мають більш високу вартість і великі габаритні розміри в порівнянні з кольоровими аналогами.

Найпопулярнішими є монітори з діагоналлю дисплея 4 і 7 дюймів, а також з функцією Hands Free (від англ. «Вільні руки»), що дозволяє вести діалог без використання трубки. 10 дюймові моделі теж мають місце, але зазвичай істотно дорожче і не завжди доцільні в тому чи іншому місці установки.

Управління на простих моделях здійснюється за допомогою декількох механічних або сенсорних кнопок, розташованих знизу або збоку від дисплея. У просунутих пристроїв є резистивний або ємнісний сенсорний екран (Touch Screen), який робить управління інтуїтивно зрозумілим і зручним, але в той же час істотно збільшує вартість пристрою.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора