Як вибрати диван для сну. Який диван кращий?

  • Переглядів: 19

Реалії життя нерідко змушують нас вибирати речі, які поєднують відразу кілька функцій. Це стосується і ситуацій з покупкою дивана, що призначається одночасно для відпочинку і як спальне місце.

На критерії вибору впливають:

  • розміри
  • легкість трансформації та
  • безумовний комфорт для тіла

Всі ці властивості має мати хороший диван для щоденного сну та відпочинку. Тоді завдяки йому тіло досягає природного розслаблення, і глибокий спокійний сон не залишить вас до самого ранку. Саме в інтернет-магазині Kram-UA є широкий вибір диванів для щоденного сну по ціні від виробника. Звертайтесь до працівників, і вони з радістю допоможуть вам зробити правильний вибір дивану, що підійде під всі ваші потреби.

Розмір та форма

Перше, на що вам варто звернути увагу при виборі – розміри та форма. Компактний у зібраному вигляді та лаконічний за формою диван відмінно компенсує нестачу місця у невеликій квартирі. У той же час, його довжина та ширина не повинні обмежувати природню позу під час сну.

З цієї точки зору найоптимальнішим варіантом є класичний прямий диван. Жодна інша конфігурація не впишеться настільки органічно у вузьку чи маленьку кімнату.

Якщо перед вами постає як вибрати диван для щоденного сну за параметрами спального місця, то орієнтуйтеся на наступні цифри. Стандартна довжина – 195 -205 см., ширина на двох осіб має бути не менше ніж 140 см.

62c8531244288.jpeg

Механізм трансформації

Механізм трансформації забезпечує перетворення місця відпочинку на спальний простір. Виробниками постійно освоюються нові механізми, і всі варіанти мають різні експлуатаційні властивості. Цей фактор визначає, чи підійде диван у конкретному випадку. Завжди звертайте увагу на особливості конструкції, надійність та термін служби.

Перш ніж купити диван для щоденного сну, уточніть, наскільки легко та швидко можна змінити його положення, а також наскільки рівним і без відчутних стиків виходить спальна поверхня. Так ви позбавите себе від щоденної виснажливої ​​роботи та забезпечите комфортний повноцінний відпочинок.

Варіант «єврокнижка» був винайдений спеціально для диванів, які часто використовуються в розкладеному вигляді. Простота механізму, висока надійність, просторе місце для сну і ніші для зберігання постільної білизни – ось ті якості, які роблять їх поза конкуренцією.

У процесі розкладання сидіння висувається на роликах вперед, а в нішу, що утворилася, укладаються спинки дивана. Якщо ви хочете замовити диван єврокнижку у дуже вузьку кімнату, можете сміливо приставити його до стіни, оскільки при розкладанні спинки її не торкаються. Сформоване спальне місце вражає великою площею та відсутністю помітних переходів, проміжків між частинами.

Простота механізму зумовлює його надійність та довговічність. Спрямовуючі рейки виготовляються з деревини твердих порід, що забезпечує роликам легке пересування. Зважаючи на відсутність навантаження, вони довго зберігають працездатність і витримують тривалу часту експлуатацію.

62c8531244b88.jpeg

Внутрішнє наповнення

Внутрішнє наповнення є не менш вирішальним фактором. Саме від нього залежать комфорт для тіла та якість сну, а отже, емоційний стан зранку.

Незважаючи на безліч варіантів, найбільш популярними залишаються пружинні наповнювачі.

Так званий залежний пружинний блок - це старий спосіб наповнення, при якому всі ланки пов'язані між собою спіраллю. Така конструкція дуже чутлива до навантажень та некомфортна для сну та відпочинку двох людей.

Тому зверніть увагу на незалежний пружинний блок, який встановлюють у прямі дивани типу єврокнижка для посилення ортопедичного ефекту:

  • у цьому наповнювачі кожна пружина поміщається в окремий чохол, що виключає її зіткнення з іншими елементами;
  • потім пружинний блок обкладають з усіх боків м'якими матеріалами – поліуретаном, повстю, ватином.

Так досягаються м'якість, пружність та безшумність дивана. Ви можете на ньому сидіти, спати, а коли до вас приєднається інша людина, ви не відчуєте жодного дискомфорту. Наповнювач забезпечує високу еластичність і добре підлаштовується під контури тіла.

Крім основних критеріїв вибору варто звернути увагу на колір, матеріал оббивки, якість швів і ціну.

Пропозиції багатьох виробників дозволяють купити дивани недорого і при цьому не заощаджувати на якості. При покупці, не забувайте, що ваш сон – це здоров'я та настрій. І від вашого рішення залежить, якими вони будуть.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора