Як вибрати автозвук?

  • Переглядів: 240


Найпростіша акустика призначена для "фону" звуку в автомобілі. Якщо ви слухаєте новини на радіо, навіщо витрачатися даремно? Достатньо простих динаміків. Їхній частотний діапазон не дасть глибоких басів і високих частот, але й огиди не викличе. 

До речі, якщо вас цікавить установка автозвука харьков, то переходьте за посиланням вже зараз.

Найдоступніша акустика – коаксіальна. Дизайн цих динаміків складається з кількох. Діапазон відтворення поділено на області, кожна з яких має власну динаміку.

Як «розділювачів» сигналів використовуються спеціальні фільтри, тому для кожного стовпця є своє рішення.
У серйозних моделей кросовер знаходиться в окремому корпусі, а на моделях простіше використовувати конденсатор (найпростіший фільтр) на корпусі динаміка.

Перевага коаксіальної динаміки - більше охоплення смуги частот, що відтворюються. Базове розташування коаксіальної акустики стандартне. Така акустика підходить автомобілістам, які не вибагливі до автомобільного звуку і потребують простого і недорогого рішення.


Компонентна акустика

Наступна варіація - компонентна акустика, найпоширеніша серед небайдужих до звуку автолюбителів.

Діапазон відтворення - як у коаксіального - розділений на кілька частин. Тут ті ж кросовери, але динаміки виконані не в єдиній конструкції, а індивідуально - з компонентів, які не заважають один одному (висока частота не перешкоджає поширенню низькочастотних хвиль). Таке рішення має мінус: «коаксіальний» звук «з однієї точки», а акустика компонентів — як вона буде встановлена.

Звідси висновок: звукові колонки потрібно розміщувати ближче один до одного, а це особливо важливо для середніх та високих частот у трисмуговій системі.

Твітер відіграє у формуванні звукової сцени. Завдяки невеликому розміру його розташування легко змінити, і у разі успіху здаватиметься, що вся акустика на висоті.

Колонки 6X9 чи сабвуфери?

Для відтворення низьких частот потрібні динаміки з великою площею дифузора. Для відтворення низьких частот краще встановлення динаміка 16 см, ніж «13 см».

Щоправда, для звуку в області нижніх частот їх обмаль. Висновок: налаштування сабвуфера чудово підходить для відтворення низьких частот.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора