Представлений «хмарний» варіант офісного пакету Polaris Office для гаджетів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1141

Скориставшись мобільним офісним пакетом Polaris Office , володарі смартфонів і планшетів отримають доступ до сервісу хмарного зберігання даних. За відомостями розробників , додатки будуть поширюватися на безкоштовній основі.

Polaris представляє собою кроссплатформне програмне забезпечення, призначене для інсталяції на пристрої на базі операційних систем Android і iOS . Пакет додатків дає можливість правити документацію , створену в програмах Word , Excel , PowerPoint. Крім цього , підтримуються інші поширені текстові формати.

Доступ до «хмарного » набору інструментарію , що надає великі можливості для редагування , перегляду документів найбільш поширених форматів , можна отримати за допомогою будь-якого без винятку пристрою.

Користувач отримує можливість через Polaris Office до здійснення обміну файлами , синхронізації перебуває в роботі файлу з « хмарним » сховищем в режимі реального часу. Декілька користувачів одночасно зможуть працювати з одним і тим же документом.

Перш , ніж почати роботу з новим релізом Polaris Office , користувачеві необхідно пройти спрощену процедуру реєстрації , авторизуватися . Після відкривається доступ до функціонала програми.

Відкриті файли на дисплеї смартфона будуть виглядати аналогічно оригіналу, що дасть можливість комфортно переглядати слайд -шоу навіть на екрані невеликого розміру. Передбачена можливість відправлення файлів через електронну поштову скриньку , за допомогою соцмереж Facebook , Twitter.

Користувачі зможуть отримати доступ до інших « хмарним » сервісам , в числі яких значаться сховища Google Drive , Microsoft OneDrive , Dropbox . Меню чітке , логічне , тим не менш, можуть виникнути запитання стосовно роботи деяких параметрів. Попри це , Polaris Office може дуже ефективно застосовуватися для створення , коригування документів .

Кілька слів про «підводні камені » Polaris: особиста інформація користувача ( e - mail , номер телефону ) , контакти можуть бути використані з метою доставки даних. Не виключено « участь » контактних відомостей в масових розсилках.

Друзі сайту: на сайті www.medlab.ua ви можете придбати сучасні інгалятори за доступними цінами для профілактики захворювань органів дихання від компанії "Медлаб".


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора