Twitter вкотре оновив свій пошуковик

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 801

Twitter вдосконалив функцію пошуку записів в акаунті користувача цим сервсісом. Якщо раніше в пошуковику можна було знайти твіти тільки тижневої давності (приблизно), то тепер став доступний набагато більший обсяг інформації, яка була додана в більш ранній час. Таким чином, компанія вдосконалює свій сервіс для зручності численних користувачів.

Який конкретно максимальної давності твіти можна буде знайти, поки що невідомо, але розробники компанії говорять про те, що час збереження твітів в системі, а, відповідно, і можливість знайти їх пошуком буде поки збільшена несуттєво, що пов'язано з технічними питаннями, адже користувачів Twitter на планет вже практично близько мільярда.

Також фахівці компанії збираються ще інтенсивніше розвивати мобільні додатки свого сервісу, щоб спілкуватися в Twitter можна було б і в дорозі. Звичайно, при наявності інтернету, така можливість є і зараз, просто багато додатків не зовсім доопрацьовані, і користувачам не дуже зручно писати свій твіт. Чим ще порадує Twitter свої користувачів, дізнаємося вже скоро, що і обіцяють розробники.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора