Як вибрати автосервіс?

 • Переглядів: 167


Будь-якому авто рано чи пізно знадобиться професійний ремонт, тому варто правильно вибрати автосервіс, в якому надаватимуть послуги майстри своєї справи.

Звернути увагу, вибираючи СТО Skoda, варто на:

 1. Рекомендації друзів і знайомих.
 2. Відгуки в інтернеті.
 3. Рекламу.
 4. Територіальне розташування.

Важливий момент: відгуки в інтернеті можуть бути вигаданими, в пристойних сервісах все відгуки перевіряються керівництвом. Відгуки, особливо негативні, ретельно розбираються, з метою поліпшення якості обслуговування.

Реклама потрібна для того, щоб дізнатися місце розташування СТО та дізнатися номер телефону, за яким можна отримати розгорнуті відповіді на свої питання, а краще покуштувати пару-трійку зручних територіально автосервісів, щоб побачити все своїми очима і поспілкуватися особисто з майстрами.

Види автосервісів:

 • Офіційний.
 • Спеціалізований.
 • Універсальний.
 • Індивідуальний.

Для робіт, що не вимагають особливої ​​кваліфікації (заміна масла, поверхнева діагностика і т.д.), згодиться універсальний автосервіс.

З «свіжими» автомобілями, у яких закінчився гарантійний термін, працюють спеціалізовані контори. Також вони мають великий досвід роботи з декількома марками машин, можуть усувати складні несправності і виробляти конкретні роботи (наприклад, лагодження рульових рейок). Гнучка цінова політика дозволяє вигідно полагодити автомобіль.

В офіційні СТО звертаються, коли машина нова і коштує гарантії, або коли необхідно продіагностувати проблему, з якою не впораються інші автосервіси. Ремонт дорогою, немає можливості вибору: тільки оригінальні запчастини та витратні матеріали.

Індивідуальний автосервіс доведеться до речі за порадою знайомого, особливо коли у нього та ж марка авто.

Після вибору типу автосервісу слід знати наступні критерії стоїть автосервісу:

 1. Швидкість і якість.
 2. Наявність власного магазину запчастин.
 3. Додаткові послуги (заміна міжсезонних шин і ін.).
 4. Організацією надається повний асортимент послуг.
 5. Наявність обладнання від перевірених виробників з сертифікацією.
 6. Наявність на видному місці сертифіката і ліцензії на право обслуговування автомобілів.
 7. Можливість особисто бути присутнім при ремонті авто.

Необхідно відразу обумовлювати оплату, вартість і якість запчастин, і з'ясувати, що входить у вартість ремонту. Важливо стежити за тим, як оформляються документи. Обов'язково складання договору.

І наостанок: в майбутньому слід вибрати один надійний автосервіс, в якому надалі буде обслуговуватися автомобіль. Потім можна радити СТО своїм знайомим, щоб полегшити їм життя з їх залізним конем.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора