Як правильно вибрати стабілізатор напруги для дому

- Переглядів: 599
В даний час в будь-якій квартирі або приватному будинку є різні електропобутові прилади - холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, торшери підлогові, посудомийні машини і т.п. Отже, потреба в електропостачанні збільшується, в можливість забезпечити номінальну напругу не забезпечує безпечної експлуатації об'єкта.
Щоб при підвищенні напруги в мережі не відбулася поломка побутових пристроїв, придбайте стабілізатор напруги, який врятує складну побутову техніку «від перегорання», тобто виходу з ладу. Вибрати й купити стабілізатор напруги можна в інтернеті.
Таким чином, стабілізатор напруги являє собою пристрій, здатний перетворити вхідну електроенергію і підтримувати в нормі вхідна напруга з метою нормальної роботи електричних приладів, підключених до мережі. Отже, стабілізатор напруги є посередником, або перехідною ланкою між електричним обладнанням і приладами в будинку і джерелом струму. В даний час популярні автоматичні стабілізатори 220 В, які поділяються на дві групи:
- Мережеві (призначені для окремих пристроїв, підключаються до звичайної розетки);
- Магістральні (забезпечують стабільність роботи всіх електроприладів, які живляться від однієї електричної магістралі).
Варто зазначити, що для цих приладів не страшні перепады напряжения, які стали вже звичними в наших домівках. Тому це буде хорошим варіантом захистити вашу дорогу побутову техніку від поломок та можливих проблем.
Стабілізатори забезпечують стабільне позичена напруги в межах 220 -230 В. При сильних коливаннях напруги, менше 160 і більше 244 В відключають живлення приладів від мережі, забезпечуючи таким чином захист підключених електроприладів.
Фахівці відзначають переваги релейних стабілізаторів, серед яких особливо відзначити можна:
- Термін експлуатації складає 10 років;
- Широкий діапазон температур, від -20 дол +40;
- Широкий діапазон показань вхідного напруги;
- Невеликий розмір пристрою;
- Стійкість до тривалих перевантажень;
- Відсутність шуму при роботі пристрою;
- Низький поріг чутливості до спотворень.