Як правильно перевести гроші з однієї банківської картки на іншу?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 708

Сучасний користувач практично всі фінансові операції може здійснити онлайн. Але при цьому важливо вибрати не тільки зручний, але і безпечний спосіб переказу грошей з однієї картки на іншу. Клієнту цілодобово доступні багато шляху здійснення цієї операції, він може вибрати найвигідніший і комфортний для себе.

Способи переказу грошей з однієї картки на іншу

Сучасні IT-технології дозволяють здійснювати фінансові операції декількома способами, в тому числі через інтернет і в будь-який час доби. Головне - дотримуватися правил безпеки і враховувати розмір комісій.

Через мобільні додатки, онлайн-сервіси банків

Практично кожен сучасний банк має не тільки власний сайт, але і інтерактивні сервіси, наприклад, калькулятор розрахунків по кредиту, перекази онлайн p2p woowbank. Це не тільки підвищує рівень послуг для клієнтів, але і збільшує прибуток банку, розширюючи кількість проведених операцій, загальну суму комісій. Переказати гроші з однієї картки на іншу через спеціальний онлайн-сервіс дають можливість багато банків.

Для цього потрібен лише доступ до мережі і номер карти або телефону власника. Умови цілком залежать від політики конкретної фінансової установи. Наприклад, ліміти сум, доступних для виконання різних операцій, залежать від каналу здійснення операції. Важливо, що за переказ грошей на свій рахунок або з однієї платіжної картки клієнта на іншу в межах одного міста комісія не стягується, а за проведення аналогічної операції на рахунок користувача з чужого регіону доведеться заплатити 1%, але не більше 1000 грн. На кредитну карту кошти переводять безкоштовно. Як правило, такі операції здійснюють миттєво, у виняткових випадках платежі можуть затягнутися на кілька днів.

Алгоритм дій для переказу грошей з однієї картки на іншу, як правило, зрозумілий інтуїтивно, тому практично завжди користувач розуміє послідовність дій навіть без спеціальної інструкції. Крім того, часто в мобільний банкінг, роботу онлайн-додатків включена функція консультування, коли людина може залишити своє питання в спеціальному віконці і через пару хвилин отримати відповідь.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора