Як підібрати ідеальні джинси

  • Переглядів: 562

Ви можете собі уявити гардероб сучасної модної жінки без кількох пар ідеальних джинсів? Б'ємося об заклад, що у вас теж є пара-трійка моделей різного фасону і кольору від відомих брендів. Питання - чи правильно ви підібрали їх під свої візуальні параметри? Спробуємо розібратися в цьому.

Якщо ви справжній цінитель і шанувальник джинсової тканини, у вашій шафі для модного одягу повинні знаходитися оригінальні екземпляри на всі випадки життя. Не варто віддавати перевагу лише одній конкретній моделі. Нехай у вас в запасі будуть джинси самого різного кольору - в стилі skinny і ретро, короткі і подовжені, з високою і низькою посадкою, від Levis або інших відомих виробників.

Зверніть увагу, що на сайті https://mega-jeans.com.ua/dzhinsy/ інтернет-магазину Мега Джинс ви можете придбати лише якісну продукцію за найкращими цінами.

Історична довідка. Дивно, але класичним джинсам вже більше двох сотень років. Уявляєте, скільки поколінь виросло в цій красивій і практичною одязі? Перший бренд, який популярний у світі до сих пір, був розроблений в США Леві Страуссом (Levi Strauss) ще в середині дев'ятнадцятого століття. З тих пір утворилася ціла джинсова культура з використанням великої кількості стилів і колірних відтінків. З'явилося також багато типів спеціальної тканини і різних модельних рішень.

Чому джинси такі популярні?

Сміливо можна сказати, що цей вид штанів самий зручний і комфортний з усіх відомих людям. Джинси унікальні й універсальні за своєю природою. Вони прекрасно підходять для роботи, прогулянок і вечірнього виходу. Вам для конкретної мети залишається всього лише підібрати необхідний стиль і колір.

Визначте для себе - скільки пар джинсів вам необхідно мати

Підкреслимо відразу - обмежувати себе не слід. Чим їх більше, тим краще.

Тут головне, щоб всі моделі були строго підібрані під ваші індивідуальні параметри. Пам'ятайте, що за допомогою «правильних» джинсів вдасться візуально приховати вади фігури і акцентувати увагу оточуючих виключно на своїх перевагах. Для цього існує ряд простих правил.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора