Як організувати день народження дитини

  • Переглядів: 623

Кожна дитина обожнює свята, тому день народження малюка потрібно відзначати яскраво, весело і запально. І якщо у вас вийде правильно організувати торжество, то всі запрошені гості будуть просто щасливі, квартира неушкодженою і нерви в порядку.

Для початку зберіть сімейну раду і визначитеся, де ви будете влаштовувати свято - вдома або на чужій території. В обох варіантах є свої плюси і мінуси.

Розпитайте свого малюка, в якому місці він хоче відзначити своє торжество. Якщо ваша дитина схильна святкувати день народження вдома, не намагайтеся перетворити дитяче свято в спільний сабантуй дорослих і запрошених дітей.

Зверніть увагу, що сценарий на день рождения може бути різноманітний, але завдання завжди одне - гарно проведений час.

Свято для будинку хороший в тому випадку, коли для дітей буде створена звична обстановка. Вам буде легше знайти аксесуари для веселих і забавних конкурсів, і це найприйнятніший варіант для самих маленьких - вони швидко втомлюються. Головними мінусами пристрою свята вдома є те, що вам самим доведеться займатися декоруванням приміщення, придумувати забави для гостей, готувати різні смаколики, і після торжества все ж доведеться квартирі надавати пристойний вигляд.

Як організувати день народження дитини

Свято в кафе або розважальному центрі хороший тим, що не треба нічого готувати, і ви просто підбираєте страви з наданого святкового меню, професійні клоуни-витівники подбають про розважальну програму для дітей, а компетентний відеооператор зафіксує найцікавіші моменти на відео. А в цей момент батьки без зайвого клопоту зможуть обговорити останні новини за сусіднім столом і поспостерігати за тим, що відбувається святом. Організація дитячих свят останнім часом набирає велику популярність, компанії займаються цим видом діяльності, пропонують найрізноманітніші варіанти ви можете вибирати залишатися вдома і приймати аніматорів на своїй території, з веселою програмою і масою позитивних вражень, або ж піти в спеціально підготовлене приміщення вирішувати тільки вам . Свято в будь-якому випадку буде незабутнім!

Якщо ви все-таки вирішили залишитися вдома, щоб зробити атмосферу свята більш веселою, задекоруйте приміщення різнокольоровими гірляндами з повітряних кульок. Можна прив'язати до стільців по кульці і написати на посадковому місці ім'я запрошеного гостя. Зі спеціальних куль-ковбасок, які легко скручуються, можна зробити фігурки звіряток і розставити їх по кімнаті. Можна заздалегідь зробити з кольорового паперу прапорці, квіти-ромашки, нанизувати їх в гірлянди і розвісити від стіни до стіни.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора