Як не зіпсувати ключові слова

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1072

Майже кожного Seo-копірайтера і оптимізатора мучить питання «Як не зіпсувати текст ключевиками»? Для цього потрібно підганяти текст під пошуковики, для того щоб просунути сайт якомога вище.

І при цьому зробити так, щоб пошукові системи видавали потрібний нам інтернет сайт в топ. Адже ключовики реагують на щільність ключових слів або виразу в самому тексті. Також не варто захоплюватися ключевиками, так як текст буде не приємним, а найголовніше - нечитабельним для користувачів.

До речі, самі пошукові системи розпізнають ключовики, і якщо їх буде більше ніж треба, тоді пошукові системи видаляють сайт з бази даних. У підсумку, цей сайт користувачі інтернету не побачать в топі пошукових систем. Багато авторів думають, що потрібною кількістю ключових слів вважається п'ять або сім відсотків ключевиков. Але насправді потрібну кількість ключевиков неможливо, так як воно саме залежить від кількості тексту. Виходить ключових слів оптимальним не буває. Але зате це можна швидко порахувати для вашого тексту. Для цього існує проста математична пропорція. Знаючи общею суму ключових слів, не складе труднощів розрахувати потрібну кількість ключових слів.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити якісні та надійні dkc лотки, які ви можете придбати за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора