Як легко вибрати садові меблі?

  • Переглядів: 722

Погожі дні всі люблять проводити на дачній ділянці. Смажити шашлики, обідати і вечеряти хочеться при можливості на природі. І щоб відпочинок був повноцінним, потрібно мати можливість добре розташуватися. Саме садові меблі робить роботу і відпочинок комфорним.

Що врахувати при виборі меблів

Для вибору садових меблів існує кілька факторів, які обов'язково потрібно враховувати:

  • дизайн,
  • матеріал з якого виготовлені меблі,
  • виробник,
  • якість,
  • її вага,
  • цінова категорія.

І обов'язково візьміть на замітку витривалість меблів від https://parkmebel.com/ до зміни кліматичних умов.

Пластикові меблі популярні, тому що надійні

Найпопулярнішими вважаються садові меблі з пластику. Вони легкі, не бояться дощу і міцні.

Як правило, вони виготовляються методом штампування. Таке виробництво дешевше і дозволяє створювати найрізноманітніші форми. Тому дерев'яні вироби поступилися своєю першістю різноманітності пластикових ідей.

Дуже зручні пластикові столи, лави і стільці, а також шезлонги. Шезлонги легко трансформуються з крісла в лежаки. На них можна відпочити після обіду, позасмагати, поставити біля басейну.

Різноманітність кольорів пластикових виробів дозволяє створити необхідну по дизайну гаму.

Ціна на цю продукцію різна - все залежить від складності виготовлення різних трансформуються пристроїв і бренду виробника.

Правда, у всіх ций меблів є і свій мінус. Від тривалого перебування на відкритому повітрі, вони вицвітають і стають крихкими.

Дерев'яні меблі - традиції і зручність

Дерев'яні меблі хоч і здали свої позиції, але продовжують користуватися попитом. Їх можна змайструвати самому або зробити на замовлення.

Сучасні полімерні покриття багаторазово підвищують збереження дерева. Вибір кольору залежить тільки від фантазії споживача.

Особлива чарівність надає дерев'яних меблів елементи кування - ніжки, бортики, прикраси спинки.

Недарма дерев'яні меблі вже давно стала звичним елементом дизайну міських скверів і бульварів, вуличними меблями. У Франківську, наприклад, дизайну таких меблів надають особливого значення.

Плетені меблі витончені і красиві

Дуже красива плетені меблі. Вона витончена, ажурна і виготовлена з натурального матеріалу. Однак і у неї є свої негативні сторони. Меблі, виготовлені з вербової лози, на тонкій каркасної основі не дуже міцна і потребує ремонту вже після першого сезону використання.

Якщо каркас зроблений з товстого прута, то ці меблі буде вам служити досить довгий час. Головне, щоб виріб було покрито лаком. Тоді ці ексклюзивні речі зможуть служити від 20 до 30 років.

Меблі з ротангу - дороге задоволення, але вона по-справжньому довговічна. Вона має найрізноманітніші форми, з неї виготовляються столи, стільці, крісла, місця зберігання. І все це можна використовувати, як на закритих, так і на відкритих терасах, а також в саду.

Дорожнеча натуральної плетених меблів привела до того, що були придумані штучні матеріали її замінюють. Меблі хат штучного ротанга дуже популярна саме тому, що зберігає всі можливості плетіння натурального продукту, але має ще більшою довговічністю і меншою ціною.

Робіть свій вибір, враховуючи всі перераховані нами фактори, вписуйте меблі в уже створений вами ландшафт, і ваша дача придбає свій неповторний і чарівний вид.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора