Всупереч усьому продажі ігрових ПК тільки ростуть

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1317

Персональні комп'ютери «ховають» вже давно. Це якась дивна тенденція, яка спостерігається в усіх нішах і сферах - якщо з'являються нові продукти, які здатні краще за інших продуктів виконувати деякі функції, то останніх «ховають», природно, на словах, так як ніщо безслідно не зникає. З приводу того, що комп'ютери залишаться тільки «для роботи» в різних організаціях, суперечки ходять вже давно, і дійсно, продажі ПК падають, але це і зрозуміло.

Зараз з'явилася безліч пристроїв, здатних замінити комп'ютер для деяких користувачів. Наприклад, раніше, звичайної домогосподарці для відвідування декількох сайтів і використання електронної пошти, а також перегляду фільмів / прослуховування музики потрібен був комп'ютер або ноутбук, так як пристроїв, що виконують на належному рівні всі ці функції не було. Зараз же з'явилися повноцінні планшети, а також планшети-трансформери (майже ноутбуки), які, при меншій вартості, дозволяють набагато легше справлятися з подібними завданнями, в результаті чого деякі користувачі воліють вибрати їх, замість ПК.

Для людей, які працюють з документами, програмістів, веб-дизайнерів і просунутих домашніх користувачів ПК залишаються лідерами. Наприклад, для комфортної гри в повноцінні ігри планшет не підійде ну ніяк, тому у такої категорії людей комп'ютери в лідерах, при цьому їх постійно «апгрейдять», купуючи нові комплектуючі, підтримуючи даний ринок. Так що в найближчі «багато років» персональним комп'ютерам нічого не загрожує.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісна та зручна одежда для беременных, яку ви можете придбати за найвигіднішими цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора