Школярі Лос-Анджелеса переходять на нові технології

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1203

У школах Лос-Анджелеса передбачаються нововведення. Ними стануть використання замість звичайних персональних комп'ютерів техніки нового покоління у вигляді планшетних комп'ютерів Apple iPad. Така інформація надійшла в світ з вуст агентства під назвою Associated Press. Рішення про придбання 31 тисячі примірників таких гаджетів було зовсім недавно схвалено лос-анджелеською освітньою радою. Для цієї мети влада не поскупилися виділити матеріальну допомогу у вигляді 30 мільйонів доларів.

З такими темпами незабаром медогляд водіїв можна буде також проводити за допомогою нових технологій. За словами керівництва компані Apple, подібне замовлення, зроблене владою освітнього округу міста, було зроблено вперше. Як було передбачено, весь процес завантаження підручників відбуватиметься завдяки додатку, розробленому у видавництві Pearson. Цей факт виглядає досить дивно, оскільки в компанії Apple було розроблено спеціальний додаток iBooks, що дозволяє завантажувати книги на планшет.

Складно сказати, чи є доцільність замінити комп"ютери планшетами, адже планшети доволі обмежені у своїй потужності та можливостях. При цьому планшети мають доволі високу ціну, за яку можна придбати навіть два персональних комп"ютери. Та з популяризацією планшетів таку ситуацію слід було очікувати.

Очікується, що незабаром всі школярі почнуть переходити від паперових підручників до електронних. Це не дивно, адже вже близько 10 мільйонів планшетних комп'ютерів використовується в освітніх установах Америки.

Друзі сайту: Замучила літня спека? Вас можуть зацікавити яксні та сучасні кондиционеры GENERAL CLIMATE, які ви можете придбати та встановити у свій дім за надзвичайно вигідними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора