Windows 8 подолала рубіж в 40 млн. проданих ліцензій

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1239

Софтверна компанія Microsoft з моменту релізу своєї нової операційної системи зуміла продати більше 40 мільйонів екземплярів Windows 8. Як повідомляє крупне інформаційне агентство Reuters, такі цифри озвучила Тамі Реллер, що представляє вищезгадану компанію. Саме вона завідує фінансами і маркетинговою політикою підрозділу Windows.

Однак, подробиці про продажі, відсоток оновлень з попередніх платформ та інша інформація не оголошується. До речі, по динаміці продажів Windows 8 істотно випереджає попередню операційну систему. За два місяці з моменту релізу операційна система Windows 7 набрала 60 млн. продажів, у той час як «Вісімка» переступили 40-мільйонний рубіж. Варто відзначити, що на сьогоднішній день для операційної системи Windows 8 сертифіковано понад 1500 комп'ютерів і планшетних ПК. Магазин додатків для нової платформи зібрав понад 20 тисяч програм, причому більша частина з них - безкоштовна. Кількість безкоштовних додатків досягає 87 відсотків.

Нагадаємо, що в середині поточного місяця з корпорації Microsoft пішов глава підрозділу Windows Стівен Сінофскі, який і відповідав за розробку двох останніх платформ. Частина його функцій та обов"язків у підрозділі взяла на себе саме Тамі Реллер. У теж час, крісло керівника секції програмного забезпечення Windows вже зайнято Джулією Ларсон-Грін.

Наразі операційна система Windows 8 найбільшою популярністю користується в уже встановленому вигляді на ноутбуках різноманітних виробників.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора