Вконтакте тестує власну рекламну мережу

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1389

Знаменита російська соціальна мережа Вконтакте справила тестування власної рекламної мережі. Ця мережа дає можливість власникам різних ресурсів отримувати додатковий дохід від розміщення реклами на своїх власних сторінках. Інформація стала відома завдяки прес-службі соціальної мережі Вконтакте.

На сторонніх ресурсах будуть розміщені рекламні блоки, які зовні зовсім не відрізнятимуться від оголошень Вконтакте. Реклама буде мати заголовок, картинки, а також короткий опис. Оплата буде проводитися не за покази, а за кліки. Ціна одного переходу буде визначена спеціальної аукціонної системою.

Вас може зацікавити інформація про те как открыть интернет-магазин в сучасних умовах та як зробити із цього прибутковий бізнес!

Інструменти, якими будуть користуватися рекламодавці, щоб залучити користувачів, дуже схожі з аналогічними в самій соціальній мережі. Це означає, що відібрати цільову аудиторію можна буде за соціальним статусом, віком, статтю та місцем проживання. Дані будуть братися з профілів користувачів Вконтакте.

Зараз можна взяти участь у тестуванні цієї системи. Для партнерів ж мережа буде відкрита приблизно через два місяці.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора