У Китаї створено водний принтер

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 897

Статистика свідчить: в «кошик» відлітають порядку 40 % паперових документів в сучасних офісах , незважаючи на широко впроваджуваний електронний обіг документації . Змінити ситуацію може розроблена науковими співробітниками з Піднебесної технологія . Китайськими фахівцями , представниками Цзіліньского університету , створений принтер , в якому звичайні чорнило замінює вода.

Друкує пристрій на спеціальному папері , на яку заздалегідь нанесений особливий вид чорнила. Особливістю новітньої технології є те , що після друку з поверхні , розробленої хіміками з Піднебесної , картинка зникає протягом 22 годин. А значить , папір може бути повторно використана безліч разів. Багаторазове застосування незвичайної паперу стало можливим завдяки її забезпеченню спеціальною речовиною під назвою оксазолодін . При наявності хімікату на поверхні аркуша паперу виразний малюнок можна отримати , використовуючи звичайну воду.

Важливо , найбільш ефективна друк стає можливою при температурному режимі в 35 градусів за шкалою Цельсія. За словами китайських дослідників , основною цільовою аудиторією їх розробки є корпоративні офіси , друковані видавництва. У подібних установах основне призначення принтерів полягає в друку зразків внутрішньої документації , макетів , презентацій , в які часто доводиться вносити корективи.

За умови використання інноваційного принтера співробітникам офісів або редакцій не доведеться відправляти відпрацьовану друковану продукцію в пункти прийому макулатури , отримавши можливість неодноразово друкувати на одній і тій же папері. Пристрій дозволить знизити витрати на папір і подбати про екологію. Творці новинки мають намір розробити повнокольоровий модифікацію водного принтера. Дані про комерційне використання технології на даний момент відсутні. Не виключено , що в найближчому майбутньому в продажу з'явиться версія принтера з можливістю кольорового друку .

Друзі сайту: якщо вам потрібно придбати проект будинку, завітайте на сайті http://www.dom-ua.com/, де ви зможете замовити потрібний вам проект за доступною ціною!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора