Переваги пам'ятників з граніту

  • Переглядів: 373
Природний камінь, який використовується для створення пам'ятників, володіє чималим переліком переваг, завдяки яким він став настільки популярним і зміг завоювати ринок.

Очевидними переваги, якими володіють памятники из гранита є наступні:
  1. Немає потреби в регулярному догляді. На відміну від надгробків з мармуру і штучних матеріалів, немає необхідності постійно піклуватися про гранітних пам'ятниках з використанням хімічних засобів та інших дорогих процедур. Досить лише кілька разів на рік протирати його вологою ганчіркою від пилу, і він відновить свій привабливий вигляд.
  2. Довговічність. Пам'ятники з граніту витримують століття, зі збереженням своїх якостей. На них не мають жодного впливу прямі сонячні промені, погодні опади, раптові зміни температур і суворі морози.
  3. Природна щільність. Завдяки цьому, матеріал може протистояти впливу опадів, які руйнують пам'ятку всередині. Вам не доведеться додатково обробляти водовідштовхувальним засобом, на відміну від мармурових надгробків.
  4. Зручність нанесення гравіювання. Хоча даний матеріал досить щільний, при грамотному підході, із застосуванням високоякісного обладнання, з боку компетентних фахівців, багато що можна зробити. Фахівці можуть створювати пам'ятники з незвичайними зображеннями.
  5. Привабливий колір. Граніт природно відрізняється дуже насиченим чорним кольором. Після полірування цей матеріал отримує ще набагато більше привабливості. На сонці надгробки сяють дуже красиво. Відсутність потреби фарбувати гранітну плиту може значно продовжити термін придатності, зі збереженням первозданного вигляду.
Порівняно висока вартість гранітних надгробків повністю є виправданою, оскільки вони служать довгий час, без регулярного догляду та інших дій. Достатньо буде один раз заплатити гроші і замовити прекрасний, високоякісний пам'ятник з граніту, який прослужить кілька століть, без втрати привабливої ​​зовнішності.

Сподіваємося, що вам сподобалася дана публікація. До зустрічі!

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора