Історія Minecraft

  • Переглядів: 760

Minecraft- це легендарна «пісочниця», яка підкорює серця геймерів по всьому світу протягом декількох років. Комп'ютерна інді-гра створена в лінійному жанрі з елементами симулятора. Назва гри з'явилося шляхом поєднання двох англійських слів: «mine» (шахта, добувати) і «craft» (ремесло). Можна сказати, що майнкрафт - це шахтарське ремесло.

Гра була розроблена в Швеції програмістом Маркусом Перссоном, трохи пізніше він заснував компанію Mojang. Спочатку замислювалося створити наслідування симулятора Infinminer, хоча гемплей Minecraft більше нагадує Dwarf Fortress. Перший реліз версії для ПК відбувся в 2009 році. У 2011 році Mojang випустили розширену версію гри.

До речі, ви можете скачать скин для гри на сайті minecraft-mods.pro швидко та просто!

У 2014 році права на Minecraft були передані американській корпорації Microsoft. Прототіпірованії і підтримкою всіх версій гри займається британська команда 4J Studios. Сьогодні Minecraft доступна для всіх популярних ігрових консолей, операційних систем і мобільних пристроїв. Для сенсорних планшетів і телефонів гра носить назву Minecraft: Bedrock Edition.

Minecraft цілком написана на мові Java. Тут у кожного гравця є можливість побудувати світ своєї мрії, адже будь-який блок, стіна або предмет може бути зруйнований і перебудований по-новому. Будувати можна, як чудеса індустріального століття, так і відтворювати давні скарбниці - це і заворожує користувачів Minecraft. У розпорядження геймера надається тривимірний генерується світ, який цілком складається з кубів. За принципом будівництва гра нагадує всесвітньо відомий конструктор LEGO. Перед гравцем немає чітко окреслених цілей, ви можете самостійно досліджувати світ, приймати рішення, створювати різні споруди і битися з супротивниками. Хід гри повністю контролює сам геймер.

Minecraft стала однією з найпопулярніших комп'ютерних ігор в історії станом на січень 2018 року. За кількістю користувачів гра поступається лише Tetris. Сукупні продажі на всіх платформах сьогодні перевищили суму в 144 мільйони копій, число активних гравців-74 мільйони. Minecraft кілька разів отримувала перші місця на щорічних церемоніях: Golden Joystick Award і Spike Video Game Awards.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора