Ford Super Duty F-Series 2017: стильний пікап

  • Переглядів: 630

Дебют пікапа Ford Super Duty F-Series 2017 був на Детройтському автосалоні. При розробці чергового покоління автовиробник широко використовував алюмінієві сплави, це дозволило знизити масу машини на 158 кілограм. Одночасно з цим нові матеріали дозволили отримати в 24 рази, в порівнянні з колишнім поколінням, міцний корпус. Зовнішній вигляд пікапа був перероблений, і тепер він придбав схожість з «молодшої» моделлю F-150. До складу мінімальної комплектації автомобіля входить мультимедійний комплекс SYNC 3 інтегровану з 8-дюймовим дисплеєм. Встановлені на бору системи допомоги взаємодіють з камерами кругового огляду і численними датчиками, що позитивно позначається на швидкості реакції вузлів і агрегатів машини при виникненні складних дорожніх ситуацій.

Екстер'єр

На прямому капоті Ford моделі Super Duty F-Series у версії 2017 року виконано висока клиноподібна виштамповка. Носова частина масивна, фари виконані у формі літери «П» покладеної на бік, в центральну частину головної оптики вбудовані сигнали поворотів. Прямокутна радіаторна решітка по центру прикрашена широкими смугами з блискучого металу і фірмовим логотипом. Прямо під радіатором і фарами встановлено виступає вперед бампер, виконаний зі світлого металу. По центру бампера є кріплення під лебідку. Кузов пікапа володіє чотирьохдверною компонуванням, під дверима на кронштейнах кріпиться широка металева сходинка з обрезиненной поверхнею. Колісні арки високого підняті, габаритні вогні зорієнтовані в вертикальному напрямку. Кормової бампер П-подібної форми виготовлений зі світлого металу, в його верхній частині сформована широка майданчик, накрита гумовим килимком. В якості додаткової опції автовиробник пропонує установку на пікап позашляхового обважування - захисних дуг, лебідки, додаткового захисту порогів, бамперів, колісних арок.

До речі, на сайті https://ford.vidi.ua/ru/avtomobili/edge/ ви можете придбати Ford Edge за найвигіднішими цінами просто зараз!

Інтер'єр

Внутрішній простір Ford моделі Super Duty F-Series у версії 2017 оформлюється в стилі транспортних засобів преміум класу. Інтер'єр відбувається шкірою світлих відтінків, якісними пластиковими панелями і вставками під алюміній. До заднім крісел підведені повітроводи кліматичного обладнання, засоби управління автозвуку, роз'єми для підключення зовнішніх пристроїв. На широкі підлокітники дверей водія виведений блок клавіш управління сервоприводами бічних дзеркал і вікон. Селектор трансмісії встановлений на рульову колонку, спиці керма оброблені алюмінієвими вставками, обладнуються чотирма блоками клавіш. На дошці приладів змонтований 5-дюймовий кольоровий дисплей. У передній частині широкого центрального тунелю сформована містка ніша і два підстаканники. Широка, яка виступає вперед консоль містить в своєму складі два блоки з клавішами клімат-контролю і стереосистеми. Над цими блоками розміщується монітор мультимедійного комплексу. З боків консоль окантована дефлекторами обдування.

Технічне оснащення

У порівнянні з колишнім поколінням складу лінійки силових агрегатів пікапа практично не змінився. Список моторів поповнився 6,2-літровим бензиновим агрегатом з 10 циліндрами. Потужність агрегату перевищує 250 л. сил, силовий агрегат інтегрований з рядом електронних систем, які сприяє економії палива.

Комплектація

До складу мінімального оснащення пікапа входить нова система кругового огляду, яка, як уже згадувалося вище, інтегрована практично з усіма системами допомоги. У процесі управління машиною водієві стане допомагати система контролю за розміткою та знаками, система контролю за ступенем втоми водія, система відслідковування відстаней за об'єктами по фронту. Мультимедійний комплекс підтримує управління голосом, може використовуватися в якості навігатора. В якості додаткових опцій автовиробник пропонує установку панорамного скління, комплектацію крісел масажем, надувні ремені безпеки. Ціну на Форд Супер Дуті серії Ф не оголошували.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора