Як вибрати правильні сонцезахисні окуляри?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 648

Більшість з нас сприймають сонцезахисні окуляри тільки як стильний аксесуар, забуваючи про їх пряме призначення. Адже цей предмет з темними лінзами був придуманий для того, щоб захищати очі від шкідливого спектру сонячного випромінювання. Сучасні виробники пропонують окуляри не тільки різних форм і забарвлень, а й різного рівня захисту від ультрафіолету, інфрачервоних і синіх променів.

Якість забезпечено

Відразу варто сказати про те, що купуючи справжні окуляри Vogue або Dior, а також моделі інших відомих брендів, можна бути впевненим в тому, що вони забезпечать той рівень захисту, який вказав виробник. Дешеві пластикові аксесуари з мережевих магазинів одягу, на жаль, безпеки не гарантують.

Зауважимо, що на сайті o4ki.kiev.ua ви можете придбати сонцезахисні окуляри швидко та вигідно!

Якісні окуляри також можна придбати в салонах оптики. Брендові окуляри - оптимальний вибір, адже вони дозволяють створити модний образ, надаючи іміджу завершеність. Але не варто гнатися виключно за ярликами, оскільки вироби демократичних марок також можуть добре виглядати і забезпечувати необхідний рівень захисту від сонячного випромінювання.

Адже як відомо всім зі шкільних часів, поверхні землі досягає не тільки ультрафіолет, але і видиме, і інфрачервоне випромінювання. Тривале перебування під впливом на очі УФ променів може викликати різні патології очей, тому сьогодні фахівці радять користуватися окулярами від сонця не тільки на південних або гірськолижних курортах, а й у повсякденному житті.

При цьому варто подбати також і про ніжну шкіру навколо очей і вибирати оправи, що закривають цю область обличчя. Якщо ультрафіолет ми не бачимо, то синє світло у видимому діапазоні. Сьогодні добре відомо про те, що саме синє світло відповідає за дратівливий блиск сонячного випромінювання.

Згодом його вплив також викликає незворотні зміни в очах. Купуючи окуляри, ми не можемо на око визначити рівень їх захисних властивостей. Візуально ми можемо лише вибрати бренд, форму і колір оправи і лінз. Дані про рівень захисту вироби вказуються в доданому до нього сертифікаті.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора