Вийшла остання версія браузера Opera для Android-пристроїв

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1496

Як повідомляє прес-реліз, компанія Opera Software анонсувала останню версію нового браузера для пристроїв, що працюють на платформі Android. Наскільки відомо, попередні браузери Opera для своєї роботи використовували движок Presto, але в новій версії браузера використовується новий движок - WebKit. Але це не остання зміна, яку внесли розробники у веб-оглядач.

Друзі сайту: можливо вас зацікавить якісна та зручна детская мебель, яку ви можете придбати за низькими цінами!

Нова Opera володіє доповненим інтерфейсом, в якому передбачений інструмент Discover - «Рекомендації». З його допомогою можна переглядати останні новини на теми, які найбільш цікаві користувачеві. Але, навіть після введення деяких змін, розробники все-таки залишили загальні риси, які знайомі користувачам з більш ранніх версій. Незмінною залишилося можливість «стискати» трафік і «Експрес-панель» для комфортного використання закладок. Тепер рядок і пошуку та адресна рядок - одне ціле, а щоб погортати вкладки користувачеві потрібно всього лише провести пальцем по екрану.

Оновлену версію браузера скачати можна безкоштовно. Додаток сумісний з пристроями на базі Android від 2.3 версії. Нагадаємо, що бета-версія стала доступною ще в березні цього року, але за останні місяці розробники внесли деякі зміни. Компанія Opera Software заявила про свої наміри використовувати движок WebKit, а не Presto, ще в лютому 2013 року. Новий движок буде використовуватися у веб-браузерах для ПК і мобільних гаджетів. Зазначимо, що на движку WebKit засновані не менш популярні браузери - Chrome.

У розробках беруть участь не тільки фахівці Opera Software. Компанія Google представила «форк» движка WebKit - Blink. А представники компанії Opera Software у квітні поточного року повідомили, що в їхніх планах використовувати його для власних розробок.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора