Вчені довели, що відеоігри сприятливо впливають на людський мозок

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1698

Вчені з Сінгапурського технологічного університету провели експеримент, який показав, що комп'ютерні відеоігри можуть розвинути здібності мозку. Адам Чі-Мінг Ой (Adam Chie-Ming Oei) і Майкл Дональд Паттерсон (Michael Donald Patterson) поставили експеримент на п'яти людях, які раніше не захоплюються відеоіграми. У процесі дослідження впливу ігор на головний мозок, вчені запропонували учасникам експерименту кожен день запускати на своїх комп'ютерах, наприклад, «The Sims», «Battlefield», «Hidden Expedition», «Portal» і інші ігри.

Через місяць вчені провели повторний тест, який і показав, що у випробовуваних розвинулася уважність до деталей, вони навчилися стратегічно мислити і швидко приймати рішення, грунтуючись на великому масиві інформації. Також було відзначено, що розвиток тих чи інших здібностей безпосередньо залежить від жанру відеоігри. Тобто, ті, хто протягом місяця грав в action-ігри, стали краще й ефективніше контролювати власні цілі і застосовувати стратегічні ходи, щоб швидше домогтися їх, прийти до перемоги.

Більш того, учені прийшли до висновку, що навіть інтернет казино сприяє розвитку мозкового потенціалу. Дослідники помітили, що відеоігри не зроблять із граючого супер-людини, але якщо відноситися до ігор, як до вправ з розвитку здібностей мозку - вони будуть дуже корисні.

Проте не варто забувати, що надмірне захоплення комп"ютерними іграми може вилитись у сильну залежність та стати проблемою навіть для здорової людини.

Друзі сайту: ви можете придбати якісну обувь оптом за найнижчими цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора