Ванна: яку вибрати?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 560

Ванна є найголовнішим елементом у ванній кімнаті, і хоча багато людей замінюють її на душову кабіну або навіть бокс, проте ніщо інше не може доставити людині стільки насолоди, як прийняття теплої ванни з пінкою під звуки улюбленої музики. Тому для людей, які звикли вечорами не тільки митися, але і розслаблятися з келихом шампанського в пінній ванні, її установка є обов'язковою, інакше людина не зможе повністю звільнити себе в кінці дня від накопичених стресів і проблем.

Здавалося що, що складного може бути в тому, щоб вибрати в квартиру ванну? Однак справа в тому, що на сучасному ринку вони представлені в широкому асортименті і часом людині важко зорієнтуватися, яку саме модель краще придбати, тому розглянемо основні варіанти і їх переваги.

Ванни чавунні

Найпоширенішим варіантом є моделі чавунні. Сам по собі чавун дуже важкий, тому конструкція є стійкою і надійною, що є її основною перевагою. Крім того, ванни з чавуну «тихі», тобто звук води, що ллється в таку ванну, не викликатиме роздратування. Але головне достоїнство такої моделі - її високі теплоізоляційні властивості, завдяки яким вода в ній залишається теплою дуже довгий час, що дозволяє людині сповна насолодитися водними процедурами.

Та й коштує така ванна, в порівнянні з акриловими, дешевше. Наприклад, недорого ванну придбати можна в інтернет-магазині http://www.megavanna.ru/, де вироби представлені в широкому асортименті і широкому ціновому діапазоні.

Ванни акрилові

Сучасні акрилові ванни мають дуже привабливий дизайн, і підходять під будь-який інтер'єр, прикрашаючи його. Вони також добре утримують тепло, дозволяючи воді довго зберігати температуру незмінною. Однак на відміну від чавунних, такі ванни вимагають делікатного догляду, оскільки їхня поверхня нестійка до впливу хімічних реагентів і механічних пошкоджень. Саме тому акрилові ванни мають потребу в акуратному використанні.

Ванни сталеві

Сталеві ванни найдешевші з усіх варіантів, але вони мають більше недоліків, ніж переваг. Так, основні переваги, це: доступна ціна, легкість транспортування і монтажу, а також широкий асортимент форм і розмірів. Що ж стосується недоліків, то серед них такі:

  • висока «гучність»;
  • легка вага і тонкі стінки;
  • схильність до деформацій;
  • низька теплозберігаюча здатність.

Таким чином, знаючи особливості та переваги кожного з виду ванн, можна набагато простіше визначитися з вибором і вибрати ту модель, яка відповідає фінансовим можливостям і особистих вподобань людини.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора