Вигода від використання сонячних панелей

  • Переглядів: 592

Чи можна заощадити на опаленні, адже стаття витрат на комунальні послуги чимала в нинішні часи? Вчені різних епох намагалися вирішити питання з електрикою і опаленням будинків. Найперші сонячні панелі покривалися селеном і золотом. Геніальна розробка належала вченому Чарльзу Фріттс, що жив в XIX столітті. Технічний прогрес, «скажений» ритм сучасного життя змушують звернутися до хорошого забутого, модернізувавши конструкцію, довести її до досконалості.

Область використання сонячних панелей

Колись купити китайські годинники на сонячних батарейках або калькулятор вважалося справжнім вигідним придбанням. Подумати тільки, пристрій, що працює від сонця! Від сонячних панелей комп'ютер, ноутбук і планшет можна зарядити, та ще й обігріти будинок на додачу. Енергією сонця в панелях зручно користуватися на рибалці і в поході, в заміському будинку. Власники дачних ділянок встановлюють цілі комплекси сонячних батарей, куплені на solarstrategia.com. З таким пристроєм на дачі завжди буде гаряча вода в душі і освітлення. Деякі марки японських автомобілів успішно застосовують сонячні панелі на даху і спокійно їдуть без палива на відстані 10 км.

Переваги різних видів сонячних панелей

Найбільш популярними є сонячні агрегати 2 типів:

  • на основі кремнію;
  • на основі полімерів.

Панелі на основі кремнію забезпечують будинок електричним струмом. Їх існує кілька видів, кожен з них ефективний і високу якість диктує вартість. Для будинку це в нескінченній ступеня корисне придбання, оскільки здатне працювати навіть за відсутності сонця. Це стосується полікристалічних і аморфних панелей.

Складовими полімерних панелей є алюмінієві електроди і активні полімери. Продаються матеріали в рулонах. Легкість, компактність і гнучка «натура» полімерних панелей виступають переважаючими якостями в порівнянні з полікристалічний типами. Данія - перша країна, яка налагодила випуск полімерних агрегатів в промислових масштабах.

Підбивши підсумок всьому вищесказаному, можна зробити висновок, що сонячні панелі вельми популярне у всьому світі пристрій. Таким же актуальним є їх застосування на території України. Адже наша країна має відмінний потенціал для використання сонячної генерації. А інвестиційна програма "Зелений тариф" - відмінний стимул використання енергії сонця і заробітку на цьому.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора