Відкриття пабу: особливості

  • Переглядів: 636

Справжні поціновувачі пінного напою люблять збиратися компаніями, а тому затишні і цілком демократичні паби або пивні ресторанчики користуються у населення великою популярністю. З цієї ж причини рішення відкрити пивний паб може виявитися вельми перспективним, оскільки цей ринок поки ще повністю не освоєний. Подібні заклади відрізняються високою окупністю, зазвичай паб повертає вкладені гроші вже через 1,5-2 роки роботи. Рентабельність такого бару, як паб, стабільно тримається на рівні 30-35%.

Просимо тільки не плутати ці добротні заклади з банальними пивними забігайлівками. Між ними існує багато відмінностей, навіть зовні їх неважко відрізнити один від одного. Звичайні «пивні» представляють собою затрапезні приміщення, в яких торгують дешевим, часто розведеним пивом. Аудиторія - відповідна. У пабах атмосфера зовсім інша. У затишних і чистих ресторанчиках подають якісні напої, і люди приходять туди не стільки з метою насолодитися смаком пива, скільки спілкування по мобільному телефону, і добре провести час в приємній компанії.

У бізнесмена, який планує открытие пивного паба, є кілька варіантів розвитку подій. Перш за все, необхідно виділитися на тлі конкурентів. Найпростіший шлях - використовувати будь-яку етнічну концепцію. На нашому ринку сьогодні знайшли себе англійські, ірландські, німецькі паби, кожен з яких відрізняється не тільки відповідним оформленням залів, але і набором страв, і, звичайно ж, асортиментом пива.

У кожного пабу є свої маленькі секрети, наприклад, одні власники роблять ставку на «живе» пиво, спробувати яке можна тільки в цьому конкретному закладі. Інші приваблюють відвідувачів регулярними дегустаціями пива і закусок. Використовуються для підвищення популярності пабу і різні акції, виступи місцевих груп у вихідні дні - все залежить від концепції закладу і тієї аудиторії, яка в ньому збирається.

Рентабельність такого бізнесу, як паб, становить приблизно 30-35%, в регіонах цей показник, як правило, трохи нижче. Обсяги прибутку коливаються в залежності від пори року і днів тижня. Рекордна відвідуваність форуму спостерігається вечорами в п'ятницю і суботу, найменше - днем в будні. У теплу пору року наплив клієнтів може збільшитися, якщо паб має річної відкритим майданчиком. Взимку, навпаки, люди прагнуть в теплі і затишні заклади.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора