Шпалери для кухні: переваги і можливості

  • Переглядів: 438

Покриття стін в кухні має бути правильно сплановано. Декор стане цікавим і оригінальним, а обробка стін додатково захистить його від забруднення.

Шпалери для кухні доступні в практично необмеженої палітрі кольорів і дизайнів.

Вимоги до шпалер для кухні

Кухня - кімната, яка інтенсивно використовуються, і її легко забруднити. Тому покриття для стін має бути повністю адаптовано до цих складних умов.

Перш за все, необхідно звернути увагу на стійкість до вологи і бруду. Йдеться також про плямах «складних» видів: жир, кава, вино, деякі фрукти і овочі (навіть гранати або буряк). Тому давайте виберемо таке покриття, яке ми легко помиємо. І при цьому їм не зашкодить висока температура, вологість або гарячий жиру (він любить бризкати).

Види шпалер для кухні

Зокрема, на кухні відмінно працюють два типи шпалер від https://www.dstrade.com.ua/.

Перша група - вінілові. Відмінно підійдуть тонкі і гладкі (не спінені), бажано з блискучою, твердою поверхнею, яка не боїться бруду або вологи і не потребують додаткового захисту, навіть якщо ми клеїмо їх над робочою поверхнею і поруч з духовкою.

До другої групи входять шпалери зі скловолокна, які за своєю структурою нагадують тканини. Вони стійкі до плям, вологи і навіть вогню - вони ідеально підходять для приміщення де готують їжу. Даний тип покриття призначений для фарбування і багаторазового використання. Пам'ятайте, однак, що їх важко видалити. Найчастіше вони видаляються разом з гіпсом.

Шпалери з паперу, найдешевші і легкодоступні, погано працюють на кухні - їх просто швидко знищать, каталог паперових шпалер з Італії дивіться тут. Якщо ми захистимо їх склом, вони можуть навіть з'явитися над верхньою частиною. Важливо лише, щоб вони не піддавалися дії вологи, тобто вони повинні бути ідеально закриті.

Настінні покриття, які миються

Зазвичай під гаслом «мийні шпалери» пропонується вініл, тобто відмінно справляється навіть з вологою. Також можна покрити паперові настінні покриття тонким прозорим шаром лаку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора