Кеди - як вибрати і з чим носити?

  • Переглядів: 544

На початку двадцятого століття з'явилося призначена спеціально для спортивних тренувань взуття. Місце в повсякденному житті воно знайшло досить швидко. На піку популярності в даний момент знаходяться чоловічі та жіночі кеди. Модним і стильним аксесуаром вони стали позиціонуватися два десятка років тому. Для створення підошви цієї зручному взутті використовується вулканізована гума. Плануючи замовити кеди чоловічі, варто уважно вивчити пропоновані варіанти, так як моделей такому взутті сьогодні існує досить багато. Вартість кед залежить від матеріалу виготовлення і популярності марки. Роблять таке взуття з віскози, бавовни, замші, шкіри і багатьох інших матеріалів.

Правильний вибір кед на сайті yourwayshop.com.ua вийде зробити тільки в тому випадку, якщо заздалегідь буде зрозуміло, як саме вони будуть використовуватися. Щільна бавовняна тканина - найкращий варіант для кед, які будуть виконувати роль спортивного взуття. Під час тренувань доступу повітрю перешкоджати нічого не буде. Незвичайні фасони і яскраві вставки допоможуть виявити оригінальність. Цей варіант підходить для ситуації, коли кеди стануть частиною стильного гардероба на кожен день.

Перед покупкою приміряти кеди потрібно обов'язково. Кінець дня - оптимальний час для примірки, так як розмір ступень збільшується, вони злегка набрякають. На нозі взуття повинна сидіти ідеально. Не варто розраховувати, що з часом кеди розтягнуться, вони спочатку повинні бути по нозі. Перевірити перед покупкою слід і підошву. Між через чур м'якою і дуже жорсткою вибирати слід середину. До підошві взагалі слід придивитися уважно. Ніяких подряпин, тріщин або відколів на ній бути не повинно, вона має бути монолітною. Невеликий рельєфний малюнок - класичний варіант. Устілки такого взуття мають бути знімними, оскільки їх потрібно буде прати і сушити. Шви в якісних кедах рівні і гладкі. Неакуратних патьоків клею не допускається.

Зимові варіанти кед також існують. У них є підкладка з вовни або хутра. Безумовно, в серйозні морози довго пробути на вулиці в такому взутті не вийде, проте при активному русі температура до мінус п'яти градусів не викличе дискомфорту.

Носити кеда варто з одягом в спортивному стилі. Можна поєднувати їх з футболками, майками, розстебнутими сорочками. Підтягнутий вид додадуть завужені джинси, які зараз також знаходяться на піку моди.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора