Вибираємо кондиціонер в квартиру

  • Переглядів: 492

Сучасне, а головне комфортне житло неможливо уявити без кліматичної установки, яка забезпечує необхідну температуру повітря в приміщення будинку або квартири. У профільних організаціях вам можуть запропонувати побутові моделі кондиціонерів двох основних типів:

Моноблочні кондиціонери, що представляють собою єдиний корпус, до них відносяться мобільні на роликах і віконні, що вбудовуються в кватирку або отвір;

Настінні спліт-системи, розділені на дві частини, внутрішнього кімнатного і зовнішнього вуличного блоків.

У кожного типу є свої переваги і недоліки. Наприклад, віконні або мобільні кондиціонери прості в установці, але менш ефективні, виглядають не естетично, працюють шумно 45 дБ (А), обмежені в функціональності і потужності. Навіть найпродуктивнішою моделі вистачить всього на 40-50 м.кв.

Настінні спліт-системи

На відміну від моноблоків, настінні спліт-системи вимагають професійної установки, періодичного огляду та обслуговування. Але в порівнянні володіють великим списком переваг, до яких можна віднести:

  • Економлять електроенергію;
  • Є моделі з ефективної очищенням повітря;
  • Висока ефективність;
  • Кімнатні блоки виглядають естетично;
  • Великий вибір моделей з дизайну;
  • Багата функціональність - охолодження, нагрівання, осушення, циркуляція;
  • Низький рівень шуму від 19 дБ (А);
  • Деякі моделі мають вбудований модуль Wi-Fi.

Таким чином, настінні моделі можна встановлювати в будь-якому місці, де є вільний простір на стінці. Вони мають приємний і естетичним дизайном, є стильними і високотехнологічними, а також відмінно доповнюють домашній інтер'єр. Сучасні спліт-системи, при низькому споживанні енергії, працюють більш ефективно, охоплюючи всю площу приміщення, обдуваючи свіжим потоком кожен його куточок. Також варто підкреслити їх небувалу безшумність, що служить ще одним важливим відзнакою.

Саме з цих причин настінні моделі найбільш підходящий тип кондиціонерів для квартири від www.teplovod.com.ua. Потужні моделі здатні обробляти повітряні маси на площі до 100 м.кв., їх можна застосовувати в комерційному секторі, в приміщенні офісу, салону або невеликого магазинчика.

Мульти спліт-системи

Рішенням для багатокімнатних квартир можуть стати сучасні інверторні мульти спліт-системи, які володіють аналогічними перевагами і навіть більше. Це системи кондиціонування повітря, в яких всього один зовнішній пристрій обслуговує відразу кілька приміщень в один час. Загальна площа всіх кімнат може становити до 160 м.кв.

З точки зору вартості, незважаючи на те, що силовий агрегат всього один, мульти система обходитися дорожче, в порівнянні з двома роздільними спліт-системами. Установка таких кондиціонерів коштує дорожче, через велику протяжність комунікацій, їх необхідно прокласти від кожного внутрішнього блоку до зовнішнього.

Таким чином, застосування багатоблокових систем актуально там, де в силу будь-яких обставин обмежена простір для установки декількох зовнішніх пристроїв, а кондиціонування повітря необхідно організувати в кількох кімнатах одночасно.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора