У мережі Facebook вірус викрадає дані користувачів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1186

З недавнього часу у Всесвітній павутині поширилася шкідлива програма, що збирає дані про користувачів соцмережі Facebook. Вірус замаскований досить вміло і виглядає як звичайне розширення для популярних браузерів. Тому юзерам, які використовують браузери Mozilla Firefox і Google Chrome не рекомендується погоджуватися на оновлення будь-яких доступних додатків для браузерів. Таким способом зловмисники прикривають троянську програму Trojan: JS / Febipos.

Після того, як на комп'ютер потрапляє «троян», відбувається автоматичне підключення вірусу до соцмережі, після чого завантажується файл конфігурації, який абсолютно непомітний простому користувачеві, але може передавати певні команди браузеру. Даний вірус здатний публікувати від імені користувача посилання на сторінки та контент, додавати власника аккаунта в групи, а також спілкуватися в чаті з його друзями. При цьому, за даними, наданими РІА Новини, дана шкідлива програма діє не постійно, час від часу знижуючи рівень своєї активності. Варто відзначити, що на комп'ютерах, на яких не мається даних для входу в обліковий запис користувача Facebook, програма не здійснює будь-яких дій.

Нагадаємо, що відразу ж після появи в інтернеті, Trojan: JS / Febipos використовував тільки португальську мову, бо був розрахований на аудиторію Бразилії. На даний момент є підтвердження фахівців про те, що ця шкідлива програма може бути легко адаптована до інших мов, в тому числі і до російської. З цього приводу представники компанії Microsoft радять якомога частіше проводити сканування комп'ютера за допомогою антивірусу, міняти паролі доступу до соцмережі, а також стежити за активністю власного облікового запису.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора