Вибір електроскутера

  • Переглядів: 637

Хорошою альтернативою велосипедам є електроскутери. Ці сучасні засоби пересування сьогодні користуються особливою популярністю.

Електроскутер це проста конструкція, що складається з двох коліс і акумуляторної батареї.

Швидкість таких засобів може бути різною в залежності від технічних характеристик. Принцип дії полягає на основі акумулятора, який заряджається від стандартної електричної розетки з напругою в 220В.

Критерії вибору електроскутера

За допомогою електроскутера можна пересуватися по місту. При виборі транспортного засобу потрібно враховувати наступні параметри.

Оскільки, засіб пересування працює від акумуляторної батареї, то є ймовірність швидкої її розрядки. У зв'язку з цим, слід враховувати дальність поїздок, так як акумулятор може бути розрахований на 4 години. Тому, потрібно вибирати электроскутеры в Одессе з великою ємністю акумулятора, щоб відстань для пересування була не менше 100 км.

Обов'язково враховувати стан дорожнього покриття, так як скутери можна експлуатувати тільки по асфальтованих дорогах або дорогах з рівною поверхнею. Якщо передбачається використовувати скутер по грунтовій дорозі, то потрібно вибирати моделі з широкими колесами.

Вага транспортних засобів впливає на те, в якому місці буде воно зберігатися. Якщо передбачається зберігання в квартирі, то потрібно підбирати скутер з найменшою вагою. Якщо ж вибираються засоби пересування з більш важким вагою, то для його зберігання потрібне спеціальне місце. Скутери можуть бути оснащені кріслами для сидіння або не мати таких, тобто пересування буде здійснюватися в стоячому положенні. Безумовно, більш комфортні моделі у використанні з сидінням.

Марка транспортного засобу буде кращою, якщо виробник добре відомий, а відгуки про моделі мають тільки позитивний характер.

Пропонуються засоби пересування, як з багажником, так і без нього. Якщо скутер буде експлуатуватися постійно, то багажник просто необхідний. Практично всі моделі пропонуються з багажником, це відмінна можливість зберігати речі водія в цілості й схоронності.

Електроскутери - це відмінна можливість швидко пересуватися в межах міста. За допомогою їх використання не страшні затримки на роботу або в інші потрібні місця, так як на скутерах можна об'їжджати затори навіть по дворах житлових будинків.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора