Велике оновлення операційки від Google - Chrome OS

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1223

Не дивлячись на всю зростаючу популярність найбільш використовуваних операційних систем (це, природно, Windows від Microsoft - досі безліч людей користується навіть дуже старими версіями цієї операційної системи, наприклад - Windows XP, а також MAC OS від Apple, на якій працюють всі комп'ютери і ноутбуки даної компанії), багато людей використовують, так звані, «альтернативні» операційки, які належну популярність поки не завоювали, але при цьому мають досить багато користувачів і постійно удосконалюються.

До них можна віднести Ubuntu від Canonical, яка, за своєю суттю, є вдосконаленим і модифікованим лінуксом, також є й інші, менш популярні операційки на Лінукс. Однак нещодавно на цьому ринку з'явився новий гравець - операційна система Chrome OS, головне завдання і «фішка» якої - робота виключно з інтернетом і веб-сервісами (хоча і найпростіша файлова система є - щоб ви могли «скинути» інформацію на носій, або ж з нього на свій комп'ютер).

Дана операційна система, розробкою якої займається Google, постійно оновлюється і покращується, даючи користувачам нові можливості. Наприклад - в останній версії (29.0.1537) використовується нове ядро ​​системи під номером 3.8 (поки що доступна тільки для деяких «хромбуков» - таких як Pixel і Samsung 550). Також додали можливість змінювати масштаб безпосередньо в інтерфейсі (якщо ви хочете, щоб який-небудь додаток був «крупнішим»), введена «двухпальцева» навігація, а також новий режим роботи, що отримав назву «занурення» (нижня панель ховається, віддаючи всі 100% робочої області певною програмою).

Друзі сайту: сайт знайомств - знайди свою половинку швидко та просто!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора